Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Aston Martin İşbirliği ile Üç Yeni Araba Geliyor

PUBG Mobile, dünya ünlü spor otomobil devi Aston Martin ile yeni bir işbirliği gerçekleştirdi. Bu ortaklık ile battle royale oyununa İngiliz markanın üç imza modeli geliyor.

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, ultra lüks ve yüksek performanslı spor otomobil üreticisi Aston Martin ile yapılan yeni iş birliğini duyurdu. Yapılan bu özel iş birliği ile Aston Martin’in ultra lüks performans modellerinden üçü, özel renk seçenekleriyle birlikte battle royale klasiğine ekleniyor.

Oyuncular Kuasar Mavisi ve Neon Mor renk seçeneklerine sahip olan dünyanın en hızlı lüks SUV’si DBX707‘yi, en üst düzey hiper otomobil Aston Martin Valkyrie‘yi Işıltılı Elmas seçeneği ile ve markanın ikonik Yarış Yeşili, Siyah, Siyah Bronz Satin, Gün Batımı Pembesi ve gizli bir renk seçeneği ile DBS Volante‘yi deneyimleme şansına sahip olacaklar.

PUBG Mobile Aston Martin İşbirliği Başladı

Üç modelden Aston Martin DBS Volante, PUBG Mobile’a eklenen ilk dönüştürülebilir spor otomobili olma özelliğini taşıyor. Oyun için bir başka ilki temsil eden bu araç açılır ve kapanır tavan mekanizmasına sahip olacak. Ayrıca oyuncuların keşfetmesi için özel temalı bir paraşüt de oyuna ekleniyor.

pubg mobile aston martin

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang: “PUBG Mobile deneyimini yükseltmek ve hayranlarımıza en iyi, yeni özellikleri getirmek için her zaman yeni yollar arıyoruz. Bu nedenle Aston Martin ile iş birliği yapmaktan ve ikonik arabalarının özel renk çeşitlerini oyuna eklemekten heyecan duyuyoruz, umarız beğenirsiniz” dedi.

Aston Martin Küresel Pazarlama ve İletişim Başkanı Renato Bisignani ise şunları söyledi: “Aston Martin’i PUBG Mobile dünyasına eklemek, ikonik markamızı yeni kitlelere ulaştırmak ve yeni nesil Aston Martin hayranları arasında ilham vermek, stratejimizin bir parçasını oluşturuyor. Bu iş birliğinin dünya çapında milyonlarca oyuncuya Aston Martin kullanmanın heyecanını dijital olarak deneyimleme ve erişilebilir bir mobil oyun ortamında en ikonik modellerimizden bazılarını keşfetme fırsatı vermesi bizi heyecanlandırıyor”

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.