Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Mobile Akıbet Modu Çıktı (Tamamen Yenilendi)

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük bir oyuncu kitlesine hitap eden PUBG Mobile, zırh ve ateşli silah yükseltmeleri dahil baştan aşağı revize ettiği resmi Akıbet Modu'nu yayınladı.

Yenilenen PUBG Mobile Akıbet Modu (Aftermath) çıktı. Sevilen battle royale oyunu, zırh ve ateşli silah yükseltmeleri, erzak zulaları ve Geri Çağırma Kuleleri değişikliği dahil olmak üzere ünlü modu tepeden tırnağa elden geçirdi. Oyuncular, yeni ve geliştirilmiş resmi Akıbet Modu sayesinde daha öncekinden farklı, benzersiz bir hayatta kalma deneyimi yaşayacak.

Oyuncular artık aldıkları ağır hasarlardan sonra sağlığın hızla iyileşmesini ve enerjinin zamanla düşmeden korunmasını sağlayan bir sistem yükseltmesinden yararlanabilecekler. Ayrıca hareket halindeyken sağlık ve enerjiyi yenilemek için ilk yardım kitleri ve enerji içecekleri de eklendi. Krafton, bu yeni kitleri kullanırken iyileşmenin artık sınırlanmadığını söyledi.

PUBG Mobile Akıbet Modu Resmi Olarak Geri Döndü

pubg mobile akıbet modu

İlaç dolapları da oyunculara daha fazla iyileştirme seçeneği sunmak için duvarlara monte edilmiş olarak oyunda bulunabilecek. PUBG Mobile Akıbet Modu, sekiz yeni sığınak, erzakla dolu ancak sıkı korunan dört Muhafız Karakolları’na ve gizli sandıklara ulaşmak için takip edilecek hazine haritalarının yanı sıra haritada rastgele ortaya çıkan tırı da içeriyor. Bununla birlikte oyuncular Çağrı Kuleleri‘ni kullandıklarında artık konumları diğer oyuncular tarafından gözükebilecek.

Krafton’da PUBG Mobile’dan sorumlu olan Level Infinite, battle royale oyununa düzenli olarak yeni içerik, işbirliği ve güncellemeler getiriyor. Yakın zamanda yeni bir Royale Pass ve daha birçok şey içeren PUBG Mobile 2.3 güncellemesini yayınlayan stüdyo, şimdi de resmi Akıbet Modu’nu oyunculara takdim etti. İlk olarak 1.8 güncellemesinde oyuna dahil edilen, ancak daha sonra kaldırılan mod, yeni haliyle çok daha derinlikli bir oynanış mekaniği sunuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.