PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.9

Kullanıcı

PUBG Mobile 600 Milyon Oyuncuyu Geride Bıraktı!

PUBG Mobile'ın oyuncu sayısı artmaya devam ediyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Android ve iOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından oynaması ücretsiz olarak oynanmaya devam PUBG Mobile yeni bir rekora imza attı. Yapımın oyuncu sayısı hem kıskandırdı hem de dudakları uçuklattı.

Günümüzün en çok oynanan ve en popüler oyun modu olan battle royale PUBG ve Fortnite ile hayatıma girdi. Fortnite battle royale modu ile PUBG’yi bir dönem geride bıraksa da 2019 yılında durum hiçte öyle olmadı. Günümüzde Fortnite oyuncu sayısı epey düşük olurken, PUBG’de ise durum tam tersi oldu. Konsollarda ve bilgisayar platformunda ücretli olarak satılmaya devam eden PUBG, mobil platformda ise ücretsiz olarak indirilip oynanıyor.

Yeni gelen haberlere göre PUBG Mobile oyuncu sayısını tam 3 katına çıkarmış. Geçtiğimiz yıl yaptığımız haberler de PUBG Mobile’ın 200 milyon oyuncu tarafından oynandığını belirtmiştik. Altchar’ın haberi ile edindiğimiz yeni gelişmeye göre oyunun 600 milyon oyuncuyu geride bıraktığı ifade edilmiş.

Habere göre PUBG Mobile’ın resmi Twitter adresi üzerinden  yapılan duyuru da oyunun 600 milyon oyuncuyu geride bıraktığına yer verilmiş. Bir yandan oyuncu kazanan diğer yandan ise deli gibi para basan yapım yeni bir rekorun daha sahibi olmuş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol