PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG Mobile 0.15.5 Güncellemesi Yayınlandı!

PUBG Mobile 0.15.5 güncellemesi tüm platformlarda yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dün haberlerimizde yer bulan ve milyonlarca oyuncu tarafından merakla beklenen PUBG Mobile’ın 10’ncu sezon güncellemesi şuan yayında. Güncelleme Android ve iOS kullanıcıları tarafından indirilebilir durumda yer alıyor.

blank

Yaptığımız haberlerde PUBG Mobile’ın 10’ncu sezonunun 9 Kasım Cumartesi günü yayınlanacağından söz etmiştik. Güncelleme ve yeni sezonda oyuncuların karşısına nelerin çıkacağı konusunda da dün akşam saatlerinde bir haber paylaşmış ve tüm yeniliklerden bahsetmiştik.

Nihayet beklenen güncelleme yayınlandı. Android platformunda 0.21 GB, iOS’ta ise 0.24 GB dosya boyutuna sahip olan güncelleme şuan indirilebilir durumda yer alıyor. Yeni güncelleme oyun içerisine yeni bir silah, yeni bir karakter, yeni bir araç ve yeni ödüller getirirken yarın başlayacak olan yeni sezon ile de oyuncular rekabet dolu anlara imza atacaklar.

Her sezonda olduğu gibi PUBG Mobile’ın 10’ncu sezonunda da kan gövdeyi götürecek ve oyuncular birbirinden zorlu maçlarda boy gösterecekler. Özellikle yeni gelen Harabeler haritası ile oyuncular arkadaşları ile yardımlaşmadan bu haritada hayatta kalmakta zorluk çekecekler. Bu arada hemen belirtelim. Harabeler haritası Takımlı Ölüm Maçı moduna özgü olacak.

Güncelleme ve yeni sezona dair tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol