PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.2

Kullanıcı

PUBG Lite’a Benzin Bidonu, Optimizasyon Ve Daha Fazlasını Getiren Bir Güncelleme Yayınlandı!

PUBG Lite'ın yeni güncellemesi oyuna Benzin Bidonlarını getirdi.

Birbirinden farklı sürümler ile günümüzde milyonlarca oyuncu tarafından oynanan PUBG geçtiğimiz haftalarda mobil sürüm içinde PUBG Mobile Lite’ı sunmuştu. Hatırlayacağınız üzere PUBG Mobile Lite’dan önce de PUBG Lite piyasaya çıkmıştı. Yapım yeni bir güncelleme duyurusu yaptı.

8 Ağuss’ta açık beta olarak oyuncuların karşısına çıkan PUBG Lite şu sıralar ücretsiz olarak bilgisayarlarda oynanmaya devam ederken oyuna yeni bir güncelleme geldiği duyuruldu. Oyunculardan gelen geri bildirimler neticesinde geliştirmeler yapan PUBG Corp, oyuncuların talep ettikleri birçok içeriği oyuna getirmiş.

Gelen güncelleme ile oyuncular artık FPP görüş açısında araç sürebilecekler. Bilinidği üzere daha önce sadece TPP bakış açısı eşliğinde araç kullanabiliyorduk. Oyuna gelen Benzin Bidonu ile oyuncular artık düşmanlarını patlatarak etkisiz hale getirebilecekler. Oyuncular Benzin bidonlarına ateş ederek onları patlatabilirler.

Hesap Seviye Sistemi’ni de beraberinde getiren güncelleme her oyun sonunda oyunculara deneyim puanı olan EXP verecek. Oyuncular da bu puanlar ile belirli bir seviyeye erişecekler. Oyuncular her seviyede yeni ödüller kazanabilecekler.

Son olarak güncelleme oyun üzerinde çok sayıda optimizasyon da yaptı. Her güncelleme ile oyuna gelecek olan optimizasyonlar ile daha kusursuz bir oynanış bizleri bekliyor olacak. Oyunda bazı ses optimizasyonu yapıldı.

Güncelleme notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol