PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

PUBG, İlk Kez Steam’de İndirime Girdi!

PUBG, yüzde 33 indirime girdi.

Henüz Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak yayınlanmışken milyonlarca oyuncuya ulaşan PUBG, günümüze kadar hiç indirime girmemişti.

Dün gece itibari ile Steam’de yüzde 33 indirime giren yapım, 5 Temmuz’a kadar 69.00 TL yerine 46.23 TL olarak satışlarına devam edecek. Yayınlandığı günen bu yana ilk kez indirime giren PUBG, 50 milyon oyuncuya ulaşmasını kutlamak için indirime girdiğini duyurdu. 13 farklı dil seçeneğine sahip olan yapımda, Türkçe dil seçeneği de yer alıyor. Hayatta kalma savaşı verdiğimiz oyunda, benzersiz içerikler ve sürükleyici bir atmosfer yer alıyor.

PUBG Corp tarafından geliştirilen yapım Xbox One, PC ve Android platformunda oynanıyor. 50 milyon oyuncuya ulaşan PUBG, başarılı gidişatını sürdürmeye devam ederken Fortnite’ın da bir hayli gerisinde kaldı. Fortnite’ın ücretsiz olması bu kadar yayılmasının en büyük etkeni olarak görülüyor. Eş zamanlı olarak aylık 20 milyon oyuncunun oynadığı yapım, toplamda 50 milyondan fazla bir kitleye hitap ediyor.

21 Aralık 2017’de karşımıza çıkan PUBG, tarihinde ilk kez dün gece indirime girdi. İndirim 5 Temmuz’a kadar devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>