Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG EMEA Championship: Fall Büyük Finalleri Başlıyor

Krafton'un ev sahipliği yaptığı çevrimiçi PUBG: Battlegrounds turnuvası PUBG EMEA Championship Büyük Finalleri: Fall (PEC: Fall), 20 - 22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek.

Espor ekosisteminin en rekabetçi oyunlarından biri olan PUBG Battlegrounds, heyecan verici turnuvalara sahne olmaya devam ediyor. Geliştirici ve yayıncı Krafton’un ev sahipliği yaptığı PUBG EMEA Championship Büyük Finalleri: Fall (PEC: Fall), 20 – 22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. Çevrimiçi formatta üç gün sürecek olan turnuvaya EMEA bölgesinin en iyi 16 takımı katılacak. Ekipler, şampiyonluk ve 100 bin dolarlık ödül havuzundan pay almak için kıyasıya rekabet edecekler.

Etkinlik aynı zamanda takımların kasım ayında düzenlenecek PUBG Global Championship 2023‘te (PGC) yer almaları için son şans. Tayland’ın Bangkok kentinde düzenlenecek PGC 2023’e EMEA bölgesinden yedi takım katılıyor olacak. Twisted Minds, iki PUBG Global Series (PGS) etkinliğindeki performansıyla şimdiden turnuvadaki yerini garantiledi. PEC: Fall’un galibi ve en üst sırada yer alacak beş takım da PGC 2023 şampiyonu olabilmek için mücadeleye katılacak.

PEC: Fall, 20 – 22 Ekim Tarihlerinde Düzenlenecek

Play-off’larda 24 takım yer aldı ve aralarından 16’sı Büyük Finallere katılmaya hak kazandı. Bunların arasında FUT Esports ile Üst Grup aşamasında hakimiyet kuran FaZe Clan da var ve her iki takım da kazandıkları üç “Çorba Parası”yla göz doldurdular. Natus Vincere, Twisted Minds, Entropiq ve HOWL da Üst Grup aşamasında ilk sekizi tamamlayarak Büyük Finaller’de yer almaya hak kazandı.

PUBG EMEA Championship Fall Büyük Finalleri ne zaman

SARVEM ESPORTS, Digital Athletics ve Acend Club ise Alt Grup aşamasına düşerek 12 maçlık bir setle finale yükselmek için mücadele etmek zorunda kaldı. SARVEM, dört Çorba Parası ve toplam 73 kill ile Alt Grup aşamasının tartışmasız lideri oldu.

Büyük Finallerde Question Mark and The Woo’yu, We Live Again, PCIFIC esports, POD Samolet, BAD BOYS ve Bumble Squad gibi S-kademe turnuvalara yeni katılan bazı oyuncularla birlikte PEC: Fall şampiyonu olabilmek için EMEA bölgesinin en iyi takımlarıyla mücadele ederken izleyeceğiz.

Tüm maçlar, resmi PUBG: Battlegrounds Twitch ve PUBG Esports YouTube kanallarından canlı olarak izlenebilecek. Karşılaşmalar, 20 – 22 Ekim tarihlerinde TSİ 19:00’de oynanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.