Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG BATTLEGROUNDS’tan Dünyaca Ünlü Müzik Grubu ile İş Birliği

Popüler battle royale oyunu PUBG BATTLEGROUNDS, dünyaca ünlü müzik grubu NewJeans ile iş birliklerine bir yenisini daha ekledi.

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan PUBG BATTLEGROUND, farklı alanlardan gerçekleştirdiği iş birlikleri ve etkinlikler ile battle royale arenasına yeni deneyimler kazandırıyor. Yayıncı KRAFTON, Güney Koreli ünlü müzik grubu NewJeans ile yeni bir ortaklık duyurdu.

Dünyanın en meşhur kız gruplarından biri olarak tanımlanan 5’li, yedi milyondan fazla YouTube abonesine ve Spotify’da aylık 16 milyon dinleyiciye sahip. Şirket, bugünkü duyurunun öncesinde PUBG BATTLEGROUNDS x NewJeans arasındaki iş birliğine dair ipuçları verdi.

PUBG BATTLEGROUND x NewJeans İş Birliği Başlıyor

pubg battlegrounds newjeans

31 Mayıs’ta yayımlanan bir videoda, üzerinde NJ Tokki karakteri olan bir Yardım Paketi gökyüzünden düşerken gösterildi. Ayrıca üzerinde tavşan kulakları ve “BU DA KİM?” ifadesi bulunan bir PUBG BATTLEGROUNDS kaskının da gösterilmesi oyuncular ile hayranlar arasında merak uyandırdı. Nihayet dün yayımlanan bir ipucu görselinde NewJeans üyeleri, pastel renkli bir PUBG BATTLEGROUNDS dünyasında koştururken resmedildiler.

Görsel, iş birliğinin PUBG BATTLEGROUNDS x NewJeans temalı dekorasyonlarını gözler önüne seriyor; bunlar arasında otobüsler, açık hava sahnesi, başlangıç uçağı pankartları ve Yardım Paketleri bulunmakta. NewJeans iş birliği başlamadan önce başka ipuçları da paylaşılacak. İş birliği içerikleri 12 Haziran‘dan itibaren masaüstü bilgisayarlara, 20 Haziran‘dan itibaren ise konsollara gelecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.