Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi Çıktı: Yenilikler Neler?

Hem dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 güncellemesi yayımlandı.

KRAFTON, dünyaca popüler battle royale oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS için yeni bir güncelleme yayımladı. Hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren 30.1 yamasını duyuran Güney Kore’li firma, bu değişiklikler ile oyunculara daha rekabetçi ve gelişmiş bir savaş alanı sunarak oyun deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

Dereceli Mod Yenilikleri

 • Yenilenmiş Sıralama Puanı (RP) Sistemi: RP sistemi, bireysel oyuncu performansını daha iyi yansıtacak şekilde yenilendi ve ilerlemeyi daha zorlu ve ödüllendirici hale getirdi.
 • Kademe Koruma: Oyuncuların kademeleri artık yeni bir kademeye ulaştıktan hemen sonra düşmeyecek. Bu da yeni kademeye uyum sağlamaları ve mevcut kademelerini korumaları için bir tampon görevi görecek.
 • Sezon Ödülleri Güncellemesi: Oyuncuları daha üst kademelere yükselmeye ve yüksek performanslarını sürdürmeye teşvik edecek birbirinden cazip sezon ödülleri yolda.
PUBG BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi

HMS Dengelemesi ve Diğer Silah Güncellemeleri

 • Silah Dengeleme: Aralarında AUG, Dragunov ve HMS’lerin de bulunduğu çeşitli silahlar, daha dengeli bir savaş deneyimi sağlayacak ve farklı oyun tarzları ile stratejilere hitap edecek şekilde ayarlandı.
 • Geri Tepme ve Kullanım İyileştirmeleri: Silah geri tepmeleri ve kullanımının daha akıcı ve duyarlı bir atış deneyimi sunacak şekilde iyileştirmesinin yanı sıra çatışmalar sırasındaki genel his ve kontrol artırıldı.

PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncelleme Raporu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.