Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG Battlegrounds 21.2, Tüm Platformlarda Yayınlandı

Sevilen battle royale oyunu PUBG Battlegrounds'un çok sayıda yenilik içeren 21.2 güncellemesi, tüm platformda resmi çıkışını gerçekleştirdi. Öne çıkan değişikliklere haberimizden ulaşabilirsiniz.

Kısa süre önce baştan aşağı revize edilen Vikendi, Sanhok ve Taego haritalarında önemli düzenlemeler içeren PUBG Battlegrounds 21.2, PC ve konsollarda resmi olarak yayınlandı. Güncelleme ile birlikte Vikendi’ye Tipi Bölgesi geliyor. Oyuncular Tipi Bölgesi’ne girdiklerinde kendilerini daha yavaş hareket ederken bulacaklar, saniye başına sürekli hasar alacaklar, görüş ve ses engellenecek ve araçların manevra yapması daha zor olacak.

Tipi bölgesinin de gelişi ile birlikte, Gizli Odalar ile oyuncuların keşfetmesi için yeni sırlar geliyor. Bu Gizli Odalar Vikendi Reborn’un her alanında bulunur ve oyuncular bir güvenlik anahtarı alıp odaları açarak çeşitli üst düzey eşyalarla ödüllendirilecekler. Tüm yeniliklerin yanında, Tamir Kitleri sadece Vikendi Reborn’a özel olacak. Oyuncular maç boyunca zırhlarının, kasklarının veya araçlarının hasar gördüğünü fark ederse yeni tamir kitlerini kullanabilirler.

Yeni PUBG Güncellemesi Kapsamlı Yenilikler Sunuyor

PUBG Battlegrounds 21.2

Kask ve Zırh Tamir Kitleri eşyaları tam sağlığına geri döndürürken, Tamirci Çantası araçlar için 500 can onarır ve yalnızca aracın içindeyken kullanılabilir. Son olarak Çoklu Yardım Paketleri Vikendi Reborn’a ulaştı. Taego’ya benzer şekilde, yüksek seviyeli silahlar, zırhlar, sarf malzemeleri ve daha fazlasını içeren çok sayıda yardım paketi, karşılaşmalar boyunca rastgele düşecek.

Oyuncu geri bildirimlerinin değerlendirilmesi ile Sanhok‘a çok sayıda değişiklik geldi. Öncelikle mağara ve taş dağlarına Yükselticiler eklendi ve oyuncular için başlangıç eşyaları olarak Yükseltici eklentileri sağlanacak. Haritada daha kolay seyahat etmek için kuzeybatı adasını Bootcamp ve harabelere bağlayan ek köprüler eklendi. Harabelerin etrafındaki su alanı da oyuncuların yüzerek geçmesi için daha derin hale getirildi. Son olarak daha kolay geçiş için bazı alanlara kum arazi eklendi.

PUBG Battlegrounds 21.2 Güncelleme Videosu

YouTube video

Arena, Antrenman Modu’ndaki oyunculara önceki yamada tanıtılmıştı. Artık oyuncular galibiyet serisi alarak arkadaşlarına veya rakiplerine karşı üstünlüklerini sergileyebilirler. Arena’daki galibiyet serileri artık kaydediliyor ve berabere kalan bir sonuç galibiyet serilerinin ilerlemesini etkilemeyecektir.

PUBG Battlegrounds 21.2 güncellemesindeki yenilikler bu şekilde. Tüm ayrıntılar için yama notlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz, PUBG Studios Prodüksiyon Yönetmeni Taehyun Kim ile yeni Vikendi haritasını konuştuğumuz röportajımızı buradan okuyabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.