Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PUBG: Battlegrounds 18.2 Güncellemesi, 13 Temmuz’da Geliyor

Krafton, PUBG Battlegrounds 18.2 güncellemesinin 13 Temmuz'da PC ve 21 Temmuz'da konsol için çıkış yapacağını açıkladı. Bolca eklemenin olduğu yama, oyuna Deston adında yepyeni bir harita getiriyor.

PUBG Battlegrounds 18.2 güncellemesi için geri sayım başladı. Krafton tarafından yapılan açıklamada, yamanın PC için 13 Temmuz’da yayınlanacağı belirtildi. Konsol sahipleri ise güncellemeye 21 Temmuz’da erişebilecekler. Peki, yeni PUBG güncellemesinde oyuncuları bekleyen değişiklikler neler?

Yamadaki en büyük yenilik, 8×8 boyutlarındaki Deston haritası oluyor. oyunculara çeşitli bölgeleri ziyaret etme ve aralarında geçiş yapma fırsatı sunan yeni bölge, devasa yükseklikte gökdelenlere ev sahipliği yapıyor. Sular altında bir şehir merkezi; çamurlu bir bataklık, tertemiz sahiller, büyüleyici dağlar ve keşfedilmemiş adalar ve çok daha fazlası haritada olacak.

Deston’da Devasa Gökdelenler Olacak

PUBG Battlegrounds 18.2

Yeni PUBG haritasında çok sayıda dikkat çeken nokta var. Ripton, oyuncuların sığ sulardan geçmek zorunda kalacağı ve havadan yere sorunsuz seyahat etmek için yüksek gökdelenleri kullanabilecekleri, kısmen sular altında kalmış bir şehir olacak.

Oyuncular, bölgedeki bataklık alanda düşmanlarına karşı üstlük kurmaya çalışacak. Deston’da ayrıca çorba parası kazanmak için savaşa girmeden önce en kıvrak figürlerinizi sergileyebileceğiniz bir açık hava festival alanı da bulunuyor.

PUBG Battlegrounds 18.2 ile Yeni Silah Geliyor

pubg güncelleme

PUBG Battlegrounds 18.2 ile birlikte oyuna yeni bir silah ekleniyor. Deston haritasına özel olan O12, orta ve kısa menzilli çarpışmalarda daha verimli olabilecek, tüm silahlara kıyasla yüksek isabet oranı ve menzile sahip, 12 kalibrelik bir silah olarak cephaneye dahil olacak. PC ve konsol için sırasıyla 13 Temmuz ve 21 Temmuz’da çıkacak olan yeni PUBG güncellemesindeki tüm ayrıntılara yama notlarından ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.