PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

PUBG 3 Yaşına Girerken Yeni İçeriklerde Alacak

PUBG yeni haritalar, yeni silahlar ve yeni mekanikler almaya devam edecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Hatırlayacağınız üzere dün yaptığımız haberlerde PUBG’nin 23 Mart 2017’de erken erişim oyunu olarak karşımıza çıktığından bahsetmiş ve oyunun 23 Mart 2020’de üçüncü yaşına girdiğinden söz etmiştik. Oyunculara ücretsiz kozmetikler hediye edecek olan yapım bununla da sınırlı kalmayacak yeni içerikler de alacakmış.

blank

Oyunun bir sonraki güncellemesi olan 6.2 şu sıralar test sunucularında oyuncular tarafından oynanmaya devam edilirken dün de PUBG’nin üçüncü yılı olduğu ortaya çıktı. Doğum günü şerefine yepyeni kozmetikleri oyuncularına ücretsiz olarak dağıtacak olan başarılı yapım yeni içerikler almaya devam edecekmiş.

Bugün PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun yenilenmiş Vikendi haritası hala tamamlanmamış ve test sunucularında test edilmeye devam ediliyormuş. Ayrıca oyunun gidişatına yönelikte bazı ipuçları verilmiş. Haberin detaylarına göre önümüzdeki güncellemeler ile oyun içerisine dair yeni haritalar, yeni silah modelleri, yeni mekanikler ve daha fazlası oyun içerisine gelecekmiş.

Dün yaptığımız haberlerde oyunculara 3’ncü yıl şerefine bazı kozmetikler verileceğinden söz etmiş ve bir de görüntü yayınlamıştık. Bahsettiğimiz görüntüyü yukarıdan yeniden sizlerle paylaşıyoruz. Yukarıda yer alan içerikler önce bilgisayar sonra da konsol oyuncularına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol