PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.6

Kullanıcı

PUBG 13.2 Güncellemesi Yayınlandı: Yenilikler Neler?

Merakla beklenen PUBG 13.2 Güncellemesi bugün itibarıyla indirilmeye sunuldu. Taego haritasına bir takım güncellemeler ve yeni Survivor Pass dahil çok sayıda yenilik içeren güncelleme, oyuncuların favorisi olan P90 HMS silahı Yardım Paketlerine ekliyor.

Popüler battle royale oyunu PUBG: BATTLEGROUNDS, önemli değişikliklere sahne olan yeni bir yama paketi daha aldı. Bugün itibarıyla yayınlanan PUBG 13.2 Güncellemesi, önceki Survivor Pass’lerde altı hafta süren fakat bu kez sekiz hafta boyunca sürecek olan en yeni Survivor Pass: CRAZY NIGHT‘ı oyunculara takdim ediyor.

Elbette güncellemedeki tek yenilik bu değil. Yama ayrıca oyuncuların gözdesi P90 HMS silahını Yardım Paketlerine ekliyor ve Güney Kore’de geçen Taego haritasına yeni bir araç, oynanış sistemi, silah ve hava durumu modellemeleri getiriyor.

PUBG 13.2 Güncellemesi, P90 HMS Silahını Yardım Paketlerine Ekliyor

PUBG 13.2 Güncellemesi

P90 HMS, Yardım Paketi içinde 250 adet kendine özgü 5,7 mm’lik Yüksek Güçlü cephanesiyle dolu olarak geliyor. Bu cephane, diğer HMS’lerin aksine onu daha uzun menzilli çatışmalarda kullanışlı kılıyor. Silah, yakın ve orta menzilli çatışmalar arasında hızlıca geçiş yapma imkanı sağlayan çift optik özelliğine sahip.

PUBG 13.2 Güncellemesi, Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin 1977 model ikonik ticari kamyonunu Taego haritasına getiriyor. Yeni bir özellik olan Bagaj Sisteminin mevcut olduğu tek araç olan Porter, her türlü zeminde kolaylıkla sürülebiliyor. Silah, kask, yelek, sırt çantası ve envanterinize alınabilen her eşyayı Bagaja yerleştirebilirsiniz.

Yeni Özellik Bagaj Sistemi Yalnızca Hyundai Porter Aracında Var

PUBG 13.2 Güncellemesi PC

Yeni PUBG güncellemesi ile oyuna Mavi Alan Bombası adında bir silah geliyor. Belirli bir süre içinde daha geniş bir alana hasar vermek istiyorsanız bu fırlatılabilir eşyayı etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Mavi Alan Bombası, maksimum on metre yarı çapında bir alana beş saniye süren yuvarlak bir mavi alan açar. Beş saniye boyunca tam boyutunda kalır ve ondan sonraki 5 saniye boyunca kaybolur.

Yeni Silah ile Tanışın: Mavi Alan Bombası

PUBG güncellemesi

Yamada öne çıkan yeniliklerden biri de Serbest Mod. Oyuna yeni başlayanlar veya daha az gergin bir ortamda ısınmak isteyenler için sunulan mod, tek başınıza veya bir ekiple, günde üç adede kadar maç yapmanıza izin veriyor. Bir maçta bulunan maksimum oyuncu sayısı 12 olacak. Geri kalanı ise botlarla doldurulacak. Sadece Erangel haritasında geçerli olan Serbest Mod’da XP ödülleri, BP ödülleri kazanabilir ve Pass ile Etkinlik Görevlerini tamamlayabilirsiniz.

PUBG 13.2 Güncellemesi hakkındaki diğer detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Bugün itibarıyla PC’de yayınlanan yama, konsolda 16 Eylül’de sunulacak.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol