Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PSVR2 Oyunu Horizon Call of the Mountain’dan Yeni Video

Merakla beklenen PSVR2 oyunu Horizon Call of the Mountain için, State of Play etkinliğinde yeni video yayınlandı. Grafikleri ve savaş mekaniklerini görebildiğimiz video, oyunculardan büyük beğeni topladı.

Guerilla Games, PSVR2 için Horizon Call of the Mountain’a güzel bir bakış atacağımız yeni video yayınladı. Ayrıca Horizon Forbidden West için PS4 ve PS5‘te ücretsiz bir güncellemenin kullanıma sunulduğunu açıklayarak, ultra zor bir zorluk ile New Game+ eklendiğini söyledi. Ocak ayında duyurulan Horizon Call of the Mountain, kıyamet sonrası dünyada yaşamaya çalışan birinci şahıs deneyimi.

Oyuncuları yeni bir karakter olarak oyuna dahil edecek sürüm, bizi Sundom’a yönelik ciddi bir tehdidi araştırmak için görevlendirecek. Kendini kurtarmayı uman eski bir gölge savaşçısı olan Ryas ve ana seri kahramanı Aloy gibi tanıdık yüzlerin bulunduğu bir grupla dünyaya atılıyoruz. Call of the Mountain’ın PlayStation State of Play‘de açıklanan yeni fragmanı, nihayet oyunculara beklenenleri verdi.

Horizon Call of the Mountain Fragmanı Oldukça Övgü Aldı

Horizon Call of the Mountain

Sony’nin yükseltilmiş VR başlığını kullanarak katılabileceğimiz okçuluk ve dağcılık gibi bazı etkinlikler de dahil olmak üzere, nihayet oyunun işleyişine ilk düzgün bir bakış atabildik. Ve fragmanı izlediğinizde göreceksiniz ki, tüm çalışmalar efsane görünüyor. Yalnızca arkasına yaslanıp bu muhteşem manzaraların tadını çıkarmayı tercih edenler için, robotlardan sıyrılarak bir tura çıkabilecekleri koşu modu da mevcut.

Horizon Call of the Mountain için henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi. Ancak yeni oyunu sabırsızlıkla beklerken tadını çıkarabileceğiniz diğer Horizon oyunlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca oyunun tanıtıldığı videoyu da mutlaka izlemenizi öneririz. Video, aşağıda yer alıyor.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.