Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS5 ve Xbox Kullanıcılarına Yeni Skate Oyunu Müjdesi!

Electronic Arts tarafından oyunculara sunulacak olan Skate serisinin yeni oyunu için çeşitli detaylar ortaya çıktı. Oyunun konsol özel testleri önümüzdeki yıl yapılacak.

Electronic Arts tarafından kullanıcılara sunulan ve ikonik bir oyun serisi haline gelen Skate için yeni detaylar ortaya çıkmış durumda. Serinin en son oyunu Skate 3 üzerinden neredeyse 14 yıllık bir süre geçti ve artık tüm gözler yeni oyunda. EA stüdyosu Full Circle yaptığı açıklamayla beraber serinin yeni oyunu Skate 4‘ün geliştiriciliğini üstleniyor ve bu kapsamda oyunculara en iyi kaykay deneyimini vaat ediyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre geliştirici ekip bu kapsamda yeni Skate oyununun testlerinin resmi olarak gelecek yıl içerisinde ortaya çıkacağını ve geliştirmenin şu an için sorunsuz bir şekilde ilerlediğini aktarıyor. Full Circle ekibinin baş yazarı Cuz Parry ve kıdemli yaratıcı yönetmeni Deran Chung geçtiğimiz süreçte daha fazla bilgi edinmek ve geri bildirim sağlamak için PlayStation 5 ve Xbox oyuncularının yorumlarını okudu. Bu kapsamda oyunun PlayStation 4 gibi son nesil konsollarda da yayınlanacağını doğruladı.

Yeni Skate Oyunu Yolda

skate 4 release date 1

Bilgiler bunlarla sınırlı kalmadı. Aynı zamanda Chung konsol özel testlerin gelecek yıl içerisinde yapılacağını ifade etti. Yakın zamanda olmasa da 2024 içerisinde muhakkak bu testlerin yapılması hedefleniyor. Geldiğimiz noktada son birkaç aydır yeni oyunun PC sürümünde çeşitli testler yapılıyor ve Full Circle ekibi oyunculara yeni özellikler, oynanış değişiklikleri ve daha fazlasını sunmak istiyor. Skate serisinin yeni oyunu ile alakalı elbette şu an için sınırlı bilgiler yer alıyor.

İçerisinde bulunduğumuz noktada Skate 4‘ün önümüzdeki yılın son yarısında veya 2025‘in başlarında gelebileceği tahmin ediliyor. Bir sonraki oyun seriden farklılık göstererek daha çok canlı servis oyun sistemini benimsemek istiyor. Dolayısıyla serinin yeni oyunu içerisinde görev odaklı tarzın biraz daha dışına çıkılacağı aktarılıyor. Bu değişikliklerle beraber belki de piyasadaki en iyi çok oyunculuk kaykay oyunu olarak yerini alacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.