Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS5 Özel Oyunu Abandoned Büyük İhtimalle PC’ye Geliyor

Kısa süre önce Blue Box Game Studios'tan Hasan Kahraman, PlayStation 5'e özel olarak piyasaya çıkacak olan oyunları Abandoned için duyuru yapmıştı.

İki ay önce Blue Box Game Studios, PS5’e özel yeni bir oyun olan Abandoned’ı duyurdu. Ve dün ekip, oyunun PC’ye de geleceğini ima etti.

Abandoned

Abandoned, devasa, ayrıntılı bir açık dünya ortamında birinci şahıs bakış açısıyla gerçekçi hayatta kalmayı taklit eden sinematik bir korku hayatta kalma nişancı oyunudur.

Geçen hafta, Abandoned’ın Hideo Kojima’dan yeni bir Silent Hill oyunu olduğuna dair bazı söylentiler ortaya çıktı. Bilirsiniz, Kojima’nın Moby Dick ve The Phantom Pain ile yaptığına benzer bir şey. Ancak Blue Box Game Studios, bunun bir Kojima oyunu olmadığını özellikle belirtti.

Blue Box Game Studios yakında bu oyun hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkaracak, bu yüzden daha fazlası için bizi izlemeye devam edin. Ek olarak ekip, Abandoned’ın ilk oynanış fragmanını 22 Haziran’da yayınlamayı planlıyor.

Blue Box Games Studios daha önce PlayStation Blog sayfasında oyunun duyurusuna dair bir bildiri yayınlamıştı. Bildiride: “Herkese merhaba! Ben Hollanda merkezli Blue Box Game Studios’tan Hasan Kahraman. Ekip ve ben, bu yıl yalnızca PS5’e gelecek olan yeni oyunumuz üzerinde çalışıyoruz ve oyundan bazı oynanış görüntülerini göstermek için sabırsızlanıyorum. Ancak oyun henüz geliştirme aşamasında olduğu için bugün yaptığımız küçük bir duyuru teaserını göstermek istedim.” demişti.

Blue Box Game Studios resmi Twitter hesabı dün oyunun PC’ye gelebileceğini ima etti.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.