Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS5 Oyunu Rise of the Ronin’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Team Ninja, samuray rolüne büründüğümüz aksiyon RPG oyunu Rise of the Ronin'in çıkış tarihini açıkladı.

Samuray rolüne büründüğümüz açık dünya aksiyon oyunu Rise of the Ronin, bu yılki The Game Awards‘ta yeni bir fragmanla çıkış tarihini açıkladı. Team Ninja’nın en son oyunu geçen yıl duyuruldu ancak duyurudan bu yana oyunla ilgili pek bir bilgimiz yoktu. Nihayet hem oyunun çıkış tarihi hem de bazı yeni bilgiler ile oyundan ne beklememiz gerektiğini öğrendik.

Yeni fragman, heyecan verici yeni görseller ve savaş mekaniklerinin yanı sıra oyunun 22 Mart 2024‘te piyasaya sürüleceğini de ortaya çıkardı. Fragman konuyla ilgili çok fazla somut bilgi sunmamakla birlikte, oyunun harika manzaralarını ve ilginç karakterlerini sergiledi. Ayrıca oyunun oldukça keyifli gözüken savaş mekaniklerini de izleme şansı yakaladık.

Rise of the Ronin PlayStation 5’e Özel Olacak

PS5 Oyunu Rise of the Ronin'in Çıkış Tarihi Açıklandı

Bunun yanı sıra uzun süredir bir elin parmağını geçmeyen PlayStation 5 özel oyunlarının azlığı da göz önüne alınırsa, oyunun kısa süre içerisinde çıkacak olması hoş bir sürpriz oldu. Sıklıkla vurgulanan karanlık olay örgüsü ve ilgi çekici kılıç dövüşleri ile samuray temasının birleşimi gerçekten ilgi çekici görünüyor. Ghost of Tsushima sevenlerin gözden kaçırmaması gereken bir yapım ile karşı karşıya olduğumuz kesin.

Team Ninja, yüksek kaliteli aksiyon oyunları sunma konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahip. Rise of the Ronin’in bu amaca uyup uymadığını ve stüdyonun geçmiş oyunlarının mirasına uyup uymadığını zaman gösterecek. Oyun 22 Mart 2024’te PlayStation 5 için çıkış yaptığında bunun cevabını net olarak öğreneceğiz. Oyunu buradan istek listenize atabileceğinizi de belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.