Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 9.51 Yayınlandı

Sony, PlayStation 4 kullanıcıları için kararlık iyileştirmeleri sunan yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.

Birkaç hafta önce hem mevcut hem de yeni nesil konsolları için oldukça büyük bir güncelleme yayınlayan Sony, PS4 ve PS5‘e çok sayıda yeni özellik sunmuştu. PlayStation 5 kullanıcıları için Game Base özelliğinin yanı sıra yeni erişilebilirlik seçenekleri ve kupa seçenekleri elden geçirilirken, PlayStation 4 sahipleri bir dizi yeni parti sohbeti özelliğine kavuştu.

13 Nisan’da yani bugün yayınlanan PS4 sistem yazılımı güncellemesi ise önceki kadar kapsamlı değil. Peki, yamada hangi yenilikler var? 9.51 yaması, yalnızca sistem performansını iyileştirmeye dönük bir güncelleme.

PS4 9.51 Güncellemesi İndirmeye Sunuldu

PS4 Sistem Yazılımı Güncellemesi 9.51

Oyuncular, bir süredir konsollarını her açtıklarında PSN profillerini güncellemeleri gerektiğine dair bir hata ile karşılaşıyorlardı. Bugün yayınlanan PS4 sistem yazılımı güncellemesi, PS4 kullanıcılarının yaşadıkları bu sorunu düzeltiyor.

Sony tarafından paylaşılan yama notlarında 9.51 güncellemesinin sistem performansını artırdığı bilgisi dışında hiçbir detay bulunmuyor, ancak listeye yeni bilgiler eklendiği takdirde haberimizi güncelleyeceğiz.

Türkçe PS4 oyunlarını listelediğimiz içeriğimize göz attınız mı? Ayrıca PlayStation Network (PSN) hesabını nasıl açabileceğinizi anlattığımız rehberimiz de ilginizi çekebilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.