PS4 İçin Çıkan Horizon : Zero Dawn PC’ye Gelebilir

Sony'nin PS4 için duyurduğu Horizon Zero Dawn oyunu PC için geliyor.

Japon teknoloji devi Sony’nin çok sevilen oyun konsolu PlayStation 4 kan kaybetmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Death Stranding oyununu kaybeden PS4, Horizon : Zero Dawn oyununu da kaybedebilir. 

Oyun konsolu pazarını PlayStation 4 oyun konsolu ile domine eden Sony bu aralar yeni oyun konsolu PlayStation 5 üzerinde çalışmalarına devam ediyor. PlayStation 4 oyun konsolunun satışlarında önemli bir etkisi olan ps4 için satışa sunulan özel oyunlar artık PC platformuna gelmeye başladı. PlayStation 4 için satışa sunulmuş olan “Guerrilla Games” tarafından geliştirilmiş olan “Horizon : Zero Dawn” 2017 yılında piyasaya sürülmüş ve PlayStation için çıkan en sevilen oyunlardan birisi olmuştu. 

PlayStation oyun konsolunda fazlasıyla popüler olan Horizon : Zero Dawn’ın PC sürümü yolda. Edinilen bilgiye göre Sony, bu oyunu 2020 yılının içinde PC platformu için hazır hale getirecek ve Steam’in en büyük rakibi olan Epic Games Store’da satışa sunulacak. 

Horizon : Zero Dawn PC Detayları Bilinmiyor

Ortaya çıkan haberlere göre Sony’nin bu hamlesi hakkında gelişmeler detaylı olarak paylaşılmıyor. PlayStation 4 için çıkan Horizon : Zero Dawn’ın “Frozen Wilds” ek paketinin PC sürümünün olup olmayacağı bilinmiyor. Oyunun hangi sistem gereksinimlere sahip duyacağı da bilinmiyor. PlayStation 4 oyun konsolunda 30 FPS sınırı ile oynana oyun PC platformunda kaç FPS ile oynananacağı şimdilik bilinmiyor. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol