Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS1’den İlham Alan Korku oyunu Crow Country Çıktı

Crow Country, eleştirmenlerce beğenilen Switch oyunu Snipperclips ile tanınan bağımsız stüdyo SFB Games tarafından bizlere sunuldu.

PlayStation 1 oyunlarından ilham alan hayatta kalma korku oyunu Crow Country an itibarıyla çıkışını gerçekleştirdi. Oyun şu anda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için mevcut. Oyunun PC sürümü Steam platformu üzerinden yayınlanmış durumda. Bu yapım eleştirmenlerce beğenilen Switch oyunu Snipperclips ile tanınan bağımsız stüdyo SFB Games tarafından geliştirildi.

Crow Country oyununun grafiklerine ve animasyon tarzına bakacak olursak gerçekten de o nostalji hissiyatını görebiliyoruz. Yapım içerisinde oyuncular terk edilmiş bir tema parkı içerisinde yer alıyor ve burayı keşfetmek durumunda kalıyor. Aynı zamanda gizemli Edward Crow‘un ünlü eğlence parkını neden kapattığını ve tam olarak nasıl ortadan kaybolduğunu anlamaya kararlı genç bir kadının kontrolü altında bulunuyoruz.

Crow Country Kütük Kontrollerle Geliyor

Oyunun hem yayıncısı hem de geliştiricisi konumunda olan SFB Games, yapım hakkında şunları aktarıyor: “Sınırlı bir şekilde kaynaklarınızı yönetebildiğiniz oyunda ürkütücü ortamlara geçiş yapabiliyor ve gizemli canavarlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Rahatsız edici unsurlarla yer aldığınız yapım doksanların sonlarındaki grafik tarzıyla yer buluyor. Oyunda gördüğünüz ortamlar tamamen el yapımı bir şekilde hazırlanmış durumda.

Crow Country’de yukarıdan bakışlı bir kamera bakış açısıyla beraber Mara adlı karakteri kontrol ediyoruz ve Resident Evil oyunlarındakine benzer kütük kontrollerle karşı karşıya kalıyoruz. Aynı zamanda oyunda etrafı keşfedebileceğimiz keşif modunun da olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun şu anda Steam sayfasına bakacak olursak 9.44 dolarlık fiyat etiketi ile karşımıza çıktığını aktarabiliyoruz. Bu fiyat yüzde 10’luk indirim etiketi ile bizlere sunuluyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.