Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS1’den Fırlayan Old School Rally’nin Çıkış Tarihi Açıklandı

Geliştiriciliğini Frozen Lake Games stüdyosunun üstlendiği nostalji tarzına sahip ralli temalı yarış oyunu Old School Rally'nin çıkış tarihi açıklandı.

Yayıncılığını Astrolabe Games ve geliştiriciliğini Frozen Lake Games stüdyosunun üstlendiği nostalji tarzına sahip ralli temalı yarış oyunu Old School Rally‘nin çıkış tarihi açıklandı. Detaylara göre oyun 19 Temmuz tarihinde PC platformu için çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü Steam mağazası üzerinden yayınlanacak ve aynı zamanda erken erişim olacak. Dolayısıyla tam sürüme kavuşmak için bir süre beklemeniz gerekecek.

Oyunun erken erişim sürümünde çok sayıda araç ve pistin yanı sıra direkt olarak yarışabileceğiniz ralli ve zamana karşı deneme modları bulunacak. Bu modlar aracılığıyla oyunda daha fazla vakit geçirebilecek ve farklı etkinliklere katılabileceksiniz. Oyunun tam sürümünde ise genişletilmiş araç markaları ve pistler sunulacak. Aynı zamanda geliştirici ekibin belirttiğine göre erken erişim sürümünde oyuncu geri bildirimleri önemsenecek.

Old School Rally Nostalji Grafiklere Sahip

Old School Rally’nin grafik tarzına bakacak olursak, PlayStation 1 görselleri ile beraber bizlere sunulmak isteniyor. Zaten oyunun amacı herhangi bir animasyon veya grafik kasmak değil tamamen nostalji hissiyatı yaşatmak. Retro yapısıyla dikkatleri üzerine çeken yapım açıklanan detaylara göre 10 ay boyunca erken erişim sürümünde kalacak ve daha sonra tam sürüme kavuşacak.

Old School Rally

Nostalji görsel estetiği ve klasik döneme sadık yapısıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan Old School Rally, şu anda 55.000’den fazla istek listesine eklenmiş durumda. Geliştirici ekip bu kadar fazla kişiyi ağırlamaktan heyecan duyduklarını açıkladı. Geniş bir topluluk oluşturmayı hedefleyen ekiplerin nasıl bir başarı yakalayacaklarını hep birlikte göreceğiz.

Son olarak oyunun erken erişim sürümü için bir fragman yayınlandı. Bu videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.