PS Store’un Eylül Ayında En Çok Satan Oyunları!

PS Store’un en çok satan oyunların listesi yayınlandı.

Eylül ayında birbirinden farklı oyunlar piyasadaki yerini almıştı. Bu oyunlar arasında FIFA 19, NBA 2K19 gibi ünlü oyunlar da yer alıyordu.

Bugün VG247’nin yapmış olduğu haberle birlikte PlayStation Store’un Eylül ayında en çok satan oyunları belli oldu. PS Store grafiklerinde başarılı oyunlar arasında yer alan Spider-Man, FIFA 19 ve NBA 2K19 milyonlarca kopya satışı yaparak listede yer aldılar. Bilgisayar platformunda da oldukça yüksek satışlara imza atan FIFA 19, geçmiş serisine göre kutulu satışlarında yüzde 25 gibi bir düşüş yaşasa da oyuncuların beğenisini kazandı.

Sadece PlayStation 4 platformu için geliştirilen ve yayınlanan Spider-Man yayınlanmasından günler sonra milyonlarca kopya satışını tamamlayarak oda beklenen seviyeye ulaştı. Eylül ayında PS4 platformunda en çok indirilen oyunların başında FIFA 19 gelirken ikinci sırada ise Spider-Man geliyor. Üçüncü sırada beklendiği gibi NBA 2K19, dördüncü sırada ise sürpriz bir şekilde Battlefield 1 geliyor. Tabii bu belirtilen lise Avrupa satış rakamlarını kapsayarak sıralanmış.

Kuzey Amerika’da ise Spider-Man ilk sırayı alırken, NBA 2K19 ikinci ve FIFA 19’da üçüncü sırada yer aldı.

PS4 Eylül Ayı En Çok Satan Oyunlar(Avrupa)

1 – FIFA 19
2 – Spider-Man
3 – NBA 2K19
4 – Battlefield 1
5 – Shadow of the Tomb Raider
6 – Grand Theft Auto 5
7 – Pro Evolution Soccer 2019
8 – Minecraft
9 – Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
10 – Rocket League

PS4 Eyül Ayı En Çok Satan Oyunlar(Kuzey Amerika)

1 – Spider-Man
2 – NBA 2K19
3 – FIFA 19
4 – Battlefield 1
5 – Destiny 2: Forsaken – Legendary Collection
6 – NHL 19
7 – Madden NFL 19
8 – Grand Theft Auto 5
9 – Shadow of the Tomb Raider
10 – The Last of Us Remastered

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol