Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Store Kasım Fırsatlarında Alabileceğiniz Oyunlar

PS Store'da Kasım indirimleri başladı. Sizler için birkaç indirimli oyunu listeledik.

Kasım ayına geldiğimize göre birçok indirim görmeye hazırız! Güzel bir kasım indirimi de PS Store‘da yaşanıyor. Sevilen birçok oyunda efsane indirimler gerçekleştiren PlayStation, kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Rockstar’ın efsane açık dünya oyunu Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition, yüzde 65 indirimle 669 TL’den 234 TL’ye düştü. En başarılı bulduğum açık dünya oyununu hala oynamayan kaldıysa, bu fırsatı kaçırmamalı.

Yine Rockstar’ın yıllardır en çok satanlar listesinden düşmeyen oyunu GTA 5, 599 TL yerine 197 TL‘ye düşmüş. Fırsatından yararlanabileceğiniz bir diğer oyun Dying Light 2 Stay Human, yüzde 33 indirimle 381 TL‘ye satılıyor. İndirimli oyunlar arasında en pahalı olan Battlefield 2042 Ultimate Edition’ın fiyatı ise, yüzde 30 indirimle 2000 TL’den 1400 TL‘ye düşmüş.

PS Store İndiriminde Neler Alınır?

PS Store

Fazla bütçem yok, uygun fiyatlı oyun arıyorsanız Stealth Inc: Ultimate Edition, Ken Follet’ten Bir Katedralin Öyküsü, A Way Out ve Peaky Blinders: Mastermind gibi isimlere göz atabilirsiniz. İndirimli oyunlara erişmek için buraya tıklayabilirsiniz. Sitede kafam karışır diyenler için de önemli indirimleri sıraladık:

 • Marvel’s Avengers (143 TL)
 • Star Wars Jedi: Fallen Order (52 TL)
 • Brothers: a Tale of two Sons (44 TL)
 • Hades (153 TL)
 • Far Cry New Dawn (67 TL)
 • The Ascent (129TL)
 • Life is Strange True Colors (214 TL)

Kasım için yapılan PS Store indirimleri, 18 Kasım 2022‘de sona erecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.