Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Store Days of Play 2024 İndirimi İçin Tarih Belli Oldu

PlayStation Store'daki birçok oyunun indirime gireceği Days of Play etkinliğinin tarihi sızdırıldı. Geleneksel kampanyanın bu seneki edisyonu mayıs ayının son haftasında gerçekleşecek.

Sony, her yıl geleneksel düzenlediği Days of Play etkinliği ile beraber birçok oyun için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz yıl 2 Haziran’da başlayan dev kampanya, bu sene birkaç gün erken bizimle olacak. En azından billbil-kun’un iddiası bu yönde. Dealabs‘in ünlü yazarına göre PlayStation kullanıcılarının heyecanla bekledikleri indirim, 29 Mayıs‘ta başlayacak ve 12 Haziran‘da sona erecek.

Genellikle 10 gün süren etkinlikte oyunların yanı sıra konsollar, kontrolörler ve PS Plus aboneliği de indirime giriyor. Tabii, Sony’nin ülkemizde online satış kanalı olmadığı için Türk oyuncular yalnızca oyun ve abonelik indirimi ile yetiniyorlar. State of Play 2023’te Essential, Extra ve Deluxe katmanların yıllık fiyatında yüzde 25 indirim uygulanmıştı. Benzer bir fırsat bu sene de sunulabilir.

PlayStation Showcase‘ler geçtiğimiz birkaç yılda Days of Play etkinliği ile birlikte düzenlenmişti. Sony’nin çok yakında dijital vitrinini düzenlemesi bekleniyor. Muhtemelen aynı yaklaşım 2024’te de benimsenecektir. Mayıs 2023’te gerçekleşen PlayStation Showcase etkinliği dolu dolu geçmişti. Metal Gear Solid, Cyberpunk, Ghostrunner 2, Assassin’s Creed Mirage ve Alan Wake 2; etkinlikte duyurulan yapımlar arasındaydı.

Bu sene Marvel’s Wolverine’in yanı sıra Death Stranding 2: On the Beach, Warhammer 40,000: Space Marine 2, Star Wars Outlaws, Silent Hill 2 Remake ve Still Wakes the Deep gibi üçüncü taraf yapımlara dair de yeni bilgiler alabiliriz. Days of Play boyunca hangi oyunların, konsolların veya aksesuarların indirime girmesini isterdiniz? Aşağıdaki yorumlar kısmından bize bildirin!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.