Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus, Klasik Oyunlar İçin 60 FPS Sözü Verdi

Sony, yeni PlayStation Plus abonelik hizmetinin çıkışını kutlamak için yeni bir fragman yayınladı ve hayranlara gelecekte neler bekleyebileceklerini anlattı.

Yeni PS Plus hizmeti bu yılın başlarında ilk kez duyurulduğundan beri, Sony konsol sahipleri sürekli olarak hangi oyunların mevcut genişletilmiş listeye katılacağını ve hangi yeni özelliklerin yayınlanacağını merak ediyordu. Genişletilmiş abonelik hizmeti dünya çapında yayıldığından bugüne kadar yüzlerce oyun PlayStation Plus Premium ve PlayStation Plus Extra için onaylandı.

Bugün, Sony yeni PlayStation Plus ​​kullanıcıları için yeni bir fragman yayınladı. Fragmanda yaşlı bir adamı evine yürürken görüyoruz. Evine girdiğinde, yeni PS Plus’ta bulunan birçok oyuna atıfta bulunarak düzinelerce PlayStation hatırasına sahip olduğunu görüyoruz. Fragmanda Death Stranding’den bebek ve Bloodborne’dan bir Saw Cleaver gibi ikonik oyun eşyaları da dikkat çekti.

PS Plus’ın PS1 Oyunları 60 FPS Çalışacak

PS Plus
PS Plus fragmanından bir görsel.

Fragmandaki karakteri, kapsamlı oyun eşyaları koleksiyonunu karıştırırken görüyoruz. Bu arada fragmanın başlığı “Her şey olabilecekken, neden bir şey olsun?” Yine bu, yeni PlayStation Plus hizmetinde bulunan çeşitli ve bol oyun listesine bir gönderme; Sony nihayet video oyunlarını korumaya ve eski oyunları oynanabilir hale getirmeye odaklandığı için hayranlar artık PS1 oyunlarını bile oynayabiliyor.

Bazı hayranlar bu eski PlayStation oyunlarında, özellikle de yerel PAL 50Hz sürümlerinde takılı kalan PS1’den gelen oyunları eleştirdi ancak Sony, yakın zamanda, yeni PS Plus lansmanının bir parçası olarak, bu oyunların “çoğunluğu” için NTSC seçenekleri ekleyeceğini söyledi. Sony, hangi oyunların daha hızlı performans alacağını henüz açıklamadı ancak yakında açıklanmasını bekliyoruz.

Şimdiye kadar, hayranlar yeni PS Plus abonelik hizmetinin başlatılması konusunda büyük ölçüde olumluydu ve Sony’nin PlayStation Now hizmetinden vazgeçmesi olumlu bir hareket gibi görünüyor. Bakalım ülkemizde de bugün hizmete giren abonelik nasıl performans gösterecek?

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.