Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Ekim 2023 Ücretsiz Oyunları Sızdırıldı!

PlayStation Plus aboneleri, ekim ayında bilim kurgu korku oyunu The Callisto Protocol'ü ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleme şansına sahip olacak.

Eylül 2021’den bu yana neredeyse her ay PlayStation Plus ücretsiz oyunlarını yüzde 100 doğrulukla sızdırmayı başaran Dealabs yazarı billbil- kun, önümüzdeki ay verilecek bedava yapımlardan ikisini açıkladı. Buna göre abonelik hizmetinin kullanıcıları, The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 ve ismi henüz belli olmayan bir oyunu daha bedelsiz olarak alabilecekler.

Ekim ayının seçkisi, 3 Ekim‘de erişime açılacak. Abonelerin ücretsiz oyunları kütüphanelerine eklemeleri için 6 Kasım’a kadar süreleri olacak. Geçtiğimiz hafta Striking Distance CEO’su ve Dead Space’in ortak yaratıcısı Glen Schofield, büyük bir beklentiyle piyasaya sürülen The Callisto Protocol’ün hayal kırıklığı yaratan satışlarından sonra Krafton’a ait stüdyodan ayrıldığı açıklamıştı.

PS Plus Ekimde Callisto Protocol’ü Bedava Verecek

playstation plus ekim oyunları

PS Plus Essential üyeliği, geçtiğimiz yıl yenilenen abonelik servisindeki en uygun fiyatlı plan konumunda. Extra ve Deluxe’e kıyasla bir oyun kitaplığına sahip olmayan katman, üyelere her ay en az iki adet bedava oyun veriyor. Eylül ayının PlayStation Plus ücretsiz oyunları Saints Row, Black Desert – Traveler Edition ve Generation Zero yer alıyor.

Dealabs yazarı billbil- kun’a göre PS Plus ekim ayı oyunları şöyle:

  • The Callisto Protocol
  • Farming Simulator 22
  • ? – Üçüncü oyun henüz belli değil.

PS Plus Aboneliklerine Zam Gelmişti

PlayStation Plus‘ın Türkiye’deki abonelik ücretleri 6 Eylül itibarıyla zamlandı. Yıllık Essential üyeliği 1.400 TL’ye yükselirken, 12 aylık Extra 2.340 TL ve senelik Deluxe aboneliği ise 2.740 TL oldu.

Fiyat artışı, 6 Kasım’da veya sonrasında gerçekleşecek bir sonraki yenileme tarihinize kadar geçerli olmayacak. Fakat bir sonraki yenilemenizden önce yapacağınız seviye yükseltme, düşürme veya ek süre satın alma gibi üyelik değişiklikleri, planınızı yeni fiyatlara göre güncelleyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.