Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

2.200 TL Değerindeki PS Plus Ekim Oyunları Artık Alınabilir!

Ekim ayının PlayStation Plus Essential oyunları erişime açıldı. The Callisto Protocol dahil olmak üzere üç oyunu ücretsiz olarak kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.

Yakın zaman önce açıklanan PS Plus ekim ayı oyunları için bekleyiş nihayet sona erdi. The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 ve Weird West’ten oluşan yeni seçki, 3 Ekim yani bugün itibarıyla erişime açıldı. Sony’nin abonelik servisinde aktif bir üyeliği olanlar, her üç oyunu da tek kuruş ödemeden kitaplıklarına ekleyebilirler. Listenin toplam değeri 2.200 TL‘yi buluyor.

Bilindiği üzere PlayStation Plus, geçtiğimiz yıl Xbox Game Pass benzeri bir yapıya evrildi. Extra ve Deluxe katmanlarındaki kullanıcılar, her ay yeni eklemelerle genişleyen büyük bir oyun kataloğuna erişim sağlarken, Essential üyeler ise tıpkı eskiden olduğu için aylık ücretsiz oyunlar alıyorlar. Aboneliğin aktif olarak devam etmesi halinde geçmişten bugüne talep edilen tüm yapımlara erişilebiliyor.

PS Plus Ekim Ayı Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı

PS Plus ekim ayı oyunları arasında dikkati en fazla çeken elbette The Callisto Protocol oluyor. Dead Space’in ruhani halefi olarak nitelendirilen oyunun düşük satışları Striking Distance CEO’su Glen Schofield‘ın vedasına yol açsa da, bilim kurgu korku türünü seviyorsanız bir şans vermenizi öneririm.

ps plus ekim ayı oyunları

Günümüzden 300 yıl sonra geçen oyunda, Jüpiter’in uydularından Callisto’da maksimum güvenlikli bir hapishane olan Black Iron Prison’a düşen kader mahkumu Jacob Lee’yi kontrol ediyoruz. Mahkumların canavarca yaratıklara dönüşmeye başladığı kaotik bir ortamda çıkış yolunu bulana dek hayatta kalmaya çalışıyoruz. Hikaye yaklaşık 12 ila 14 saat sürüyor.

PlayStation Plus üyeleri; The Callisto Protocol, Farming Simulator 22 ve Weird West oyunlarını 6 Kasım’a kadar ücretsiz alabilecekler. Platformun Türkiye’deki abonelik ücretleri yakın zamanda zamlanmıştı. Yıllık Essential üyeliği 1.400 TL’ye yükselirken, 12 aylık Extra 2.340 TL ve senelik Deluxe aboneliği ise 2.740 TL olarak güncellenmişti. PS Plus ekim ayı oyunlarıyla ilgili daha fazla bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.