Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Plus Ekim 2022 Oyunları Belli Oldu

Sony, Ekim 2022 için PS4 ve PS5 konsollarında üç oyundan oluşan ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını resmen açıkladı.

PS Plus Ekim 2022 oyunları resmi olarak duyuruldu ve gelecek ayın teklifleri toplamda üç adet ücretsiz oyun sunacak. Bazen istisnalar olsa da, Sony genellikle yeni ücretsiz PlayStation Plus oyunlarını her ayın son Çarşamba günü duyurur ve bir sonraki ayın ilk salı gününde ücretsiz oyunları indirebiliriz. Yeni oyunlar da 4 Ekim Salı günü indirmeye sunulacak.

PS Plus Ekim 2022 ücretsiz oyunları Hot Wheels Unleashed, Injustice 2 ve Superhot olacak. Injustice 2 ve Superhot’un yalnızca PS4 sürümleri mevcut ancak PS Plus aboneleri, Sony’nin yeni nesil konsolunu almayı başardılarsa, Hot Wheels Unleashed’ın geliştirilmiş grafikler sunan yeni nesil versiyonunu oynayabilecek ancak PS4 sahipleri de oyunu deneyimleyebilecek.

PS Plus Ekim 2022 Ücretsiz Oyunları Neler?

PS Plus Ekim 2022

  • Hot Wheels Unleashed (PS4/PS5)
  • Injustice 2 (PS4)
  • Superhot PS4)

Hot Wheels Unleashed, ünlü oyuncak markasına dayalı bir yarış oyunu ve orijinal olarak geçen yıl nispeten karışık eleştirilerle piyasaya sürüldü. Injustice 2, Mortal Kombat geliştiricisi NetherRealm Studios’un DC Comics’in en ünlü kahramanlarından ve kötü adamlarından bazılarını birbirine düşüren, iyi değerlendirilmiş bir dövüş oyunu.

Son olarak ise Superhot benzersiz bir mekaniğe sahip birinci şahıs nişancı oyunu. Superhot’ta, oyuncu karakterinin hareket ettiği zamanlar dışında zaman duruyor ve bu da katliama belirli bir bulmaca çözme mekaniği ekliyor. PS Plus Ekim 2022 oyunları 4 Ekim’den itibaren indirmeye sunulacak. Hangi katmanda olursanız olun, oyunları talep edebileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.