Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Markaları Mobilde: Ultimate Sackboy Duyuruldu

PlayStation, ünlü markalarının mobil oyunlarını yapacağını duyurduktan sonra, bugün ilk adımı attı.

Ultimate Sackboy isimli yeni bir mobil oyun duyuruldu. Sony, sahip olduğu PlayStation’ın en büyük serilerinden bazılarını mobil cihazlara getireceğini ve mobil oyun sahnesindeki varlığını genişletmek istediğini birçok kez açıkça belirtti. En büyük PS markalarını henüz mobilde göremesek de, şirket bu sürece nispeten daha küçük ama yine de önemli bir oyunla adım attı.

Bu, LittleBigPlanet serisini ve maskot Sackboy’u cep telefonuna taşıyacak yeni bir sonsuz koşucu olan Ultimate Sackboy’un duyurusu ile birlikte geldi. Oyun önümüzdeki ay piyasaya sürüldüğünde oynaması ücretsiz olacak. Android kullanıcıları için Google Play Store üzerinden ön kayıt sürecinin başladığını da belirtelim.

Ultimate Sackboy Neler Sunacak?

Ultimate Sackboy Duyuruldu

Yeni mobil oyunda oyuncular “tanıdık düşmanlarla savaşacak” ve “çılgın engelleri aşacak” ve içinden geçeceğiniz sonsuz seviyeler “zanaatkar yapımı çeşitli dünyalar” içerecek. Oyun ayrıca günlük para, altın, ödüller ve diğer rakiplerin kıyafetlerini verecek kafa kafaya yarışmalar sunacak.

Bunlardan bahsetmişken, Ultimate Sackboy ayrıca oyuncuların “kilidi açmak ve yükseltmek için binlerce kıyafet kombinasyonunu toplamasına, özelleştirmesine ve giymesine” olanak tanırken, lansmandan sonra da sürekli olarak daha fazla kıyafet ve özelleştirme seçeneği eklenecek.

İlginç bir şekilde Sackboy mobil oyunu, PlayStation tarafından yayınlanmayacak. Exient, oyunun geliştiricisi ve yayıncısı olarak hizmet verecek. Oyunun lisansı ise legal olarak Sony tarafından verilmiş. Oyun, 21 Şubat‘ta iOS ve Android için piyasaya çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.