Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Project Zomboid’e Eklenecek Çiftlik Hayvanları Tanıtıldı

Indie Stone, Project Zomboid'de hayvanlara bakmanın ne gibi avantajlar sağlayacağını anlattı.

Project Zomboid geliştiricisi The Indie Stone, zombi hayatta kalma simülatöründeki çiftlik hayvanlarını tanıttı ve oyunda nasıl çalışacaklarını gösteren birkaç video paylaştı.

Haftalık bir güncellemede Indie Stone, stüdyonun Project Zomboid’e çiftlik hayvanları ekleme çabalarına “süper çalışma devam ediyor” isimli bir gönderi paylaştı. Geliştirici ekip gönderide, oyun içinde dolaşan tavukların, koyunların ve ineklerin ne işe yarayacağını anlattı. The Indie stone tarafından detaylandırıldığı gibi, bu hayvanların her biri kendine özgü şekillerde davranacak.

Project Zomboid Çiftlik Mekaniği Nasıl Çalışacak?

Project Zomboid

Buzağılar, birkaç oyun yılı boyunca inek veya boğa olacak ve boyutları büyüyecek ve ne kadar büyüyecekleri, onları ne kadar iyi besleyip tedavi ettiğinizden etkilenecek. Zomboid gerçekçilikle övünen bir yapım olduğu için ineklerinizin ne kadar büyüdüğü, onları kesmeyi seçerseniz ne kadar et bulunduğunu doğrudan etkilenecek. Yani hayvanlarımıza çokça dikkat etmemiz gerekecek.

İnekler buzağı doğurduktan sonra süt üretirken, koyunlar yün için kırkılabilecek veya sağılabilecek. Son olarak, tavuklar yumurta bırakabilecek. Oyunda mekanik ve ilk yardım gibi becerilerin hareket etme şekline benzer şekilde, oyuncuların hayvanlarını mümkün olan en iyi şekilde yetiştirmek ve onlara bakmak için ilgili bir beceriyi geliştirmeleri gerekecek. Ayrıca The Indie Stone’un şu anda dahili olarak geliştirilmiş bir balıkçılık sistemini test ettiğini ve ayrıca derinlemesine bir kilitleme sistemi üzerinde çalıştığını da paylaştı.

Project Zomboid’te inek beslemek.
Project Zomboid’te koyun beslemek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.