Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Project Vitriol: Eski The Witcher 3 Geliştiricilerinin Yeni Oyunu

Resmi açıklamara göre 11 Bit Studios tarafından "daha önce yapılmamış bir ölçek ve kapsamda" yeni bir RPG oyunu gelecek.

Frostpunk ve This War Of Mine gibi oyunların arkasındaki yayıncı olan 11 Bit Studios, anlatı odaklı bir RPG olan bir sonraki projelerini duyurdu. Project Vitriol kod adıyla duyurulan oyun hakkında oldukça iddialı sözler söylendi.

Project Vitriol, önceki oyunları arasında The Witcher 2 ve The Witcher 3‘ü içeren bir AAA oyun geliştirme topluluğu olan Fools Theory tarafından geliştirilecek. Deneyimli yayıncı 11 Bit Studios, bu oyunun “daha önce yayıncı tarafından üstlenilmeyen bir ölçek ve kapsamda derin, ahlaki açıdan belirsiz anlatı odaklı bir RPG” olduğunu belirtti.

Project Vitriol Karanlık Bir Oyun Olacak

Project Vitriol

Duyuru sırasında proje lideri Jakub Rokosz ise, “Oyun gerçekliğin ezoterik yanıyla ilgili, dünyanın çoğumuzun görmediği ve varlığından haberdar olmadığı her köşenin arkasına gizlenen karanlık şeyler anlatacak. Hikaye, gerçekliğin, folklorun, enerjinin ve mistisizmin bir potada buluştuğu bir yerde ve zamanda geçecek, Rus çarlığı altındaki Varşova’da.” ifadelerini kullandı. Oyun büyük ihtimalle felsefi anlatılara da değinecek.

Project Vitriol için yıl içerisinde daha fazla ayrıntı açıklanmasını bekliyoruz. Geçen yıl 11 Bit Studios, Frostpunk’ın devam oyununun geliştirildiğini de doğruladı. Frostpunk 2, kıyamet kar fırtınasından 30 yıl sonra, Dünya hala hiç bitmeyen donun buzlu iklimi tarafından boğulmuşken geçecek. Oyuncu, genişlemenin ve yeni güç kaynakları arayışının kaçınılmaz bir gerçek olduğu, kaynaklara aç bir metropolün lideri rolünü üstlenecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.