Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Project Playtime Çıkış Tarihi Belli Oldu

Poppy Playtime'ın ücretsiz çok oyunculu yan oyununun çıkış tarihi nihayet açıklandı.

MOB Entertainment’ın yeni çok oyunculu korku oyunu Project Playtime çıkış tarihi yeni bir oynanış fragmanıyla açıklandı. Poppy Playtime yan ürünü, 6 Aralık‘ta PC’de erken erişim olarak çıkış yapacak ve oyuncuları kötü şöhretli Playtime Co. oyuncak fabrikasına bir kez daha konuk edecek.

Bir dakikalık oynanış fragmanı, merakla beklenen oynaması ücretsiz çok oyunculu oyunun neler sunacağını sergiledi. Oyuncuların hem insan hem de canavar rolünü üstlenmelerini sağlayacağını gördüğümüz fragmandan, oyunun sunacağı bazı önemli mekanikleri de öğrenmiş olduk.

Project Playtime Neler Sunacak?

Project Playtime

Project Playtime, Poppy Playtime evrenindeki bir sonraki oyun olacak. Serinin ilk bölümlerinden farklı olarak, bu yapım yeni kooperatif unsurları ekleyecek ve oyuncuları canavarları oyuncak formunda barındıran tehlikeli oyuncak fabrikası Playtime Co’da devasa canavarların rolünü üstlenmeye davet edecek.

Oyun, altı oyuncunun Kaynak Çıkarma Uzmanı olduğu ve fabrikayı kasıp kavuran manyak yaratıklara karşı hayatta kalmanın tüm yöntemlerini kullandığı bir formül benimseyecek.

Çok oyunculu Poppy Playtime oyunu, Huggy Wuggy, Boxy Boo ve Mommy Long Legs dahil olmak üzere şimdiye kadar seride gördüğümüz en ikonik canavarlıklardan bazılarını içerecek. Tüm bu canavarlar, oyuncuların “oyun süresi” sırasında uzmanları avlamasına yardımcı olacak kendi benzersiz beceri ve yetenekleriyle birlikte gelecek.

Project Playtime fragmanı, altı oyuncunun dev bir oyuncak yaratmak için çeşitli parçaları toplamakla görevlendirildiği ve içlerinden birinin devasa bir canavar rolünü üstlendiği çok oyunculu korku deneyiminin oynanış mekaniklerini sergiledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

4 Yorum

 1. Anonim

  tablette olacak mı

  0
  0
  Cevap
 2. Anonim

  No

  0
  0
  Cevap
 3. Mutify

  Hayır her yerde oynayabilecek siniz ama daha var telefon tablet sürümünün çıkmasına

  0
  0
  Cevap
 4. Anonim

  ohaaaaaaaa

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.