Project Genesis’in Erken Erişim Aşaması Bugün Başlıyor

Project Genesis bugün Steam'de erken erişime açılacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

8 Circuit Studios, bilim kurgu ekibi tabanlı, çok oyunculu oyunu Project Genesis için Erken Erişim aşamasının bugün akşam saatlerinde başlayacağını duyurdu. Project Genesis hızlı, tempolu bir bilimkurgu savaşıdır. Bu yeni oyun, oyuncuları aynı maçta üçüncü şahıs uzay savaşları ve birinci şahıs savaşları arasında seçim yapabileceği seçenekler sunuyor.

blank

Üçüncü şahıs uzay savaşında oyuncuların seyahat ettiklerinden farklı bir yöne nişan almalarını ve ateş etmelerini sağlayan “serbest görüş” sistemi kullanılır. Ekibe göre, bu daha uçak benzeri bir kontrol şeması kullanan diğer uzay savaş oyunlarından farklı.

Gemiler ve savaş gemilerinden, oyuncular riskli ve agresif hamleler yapabilmek adına bir kapsül göndererek savaşıyorlar. Hani şu uzay filmlerinde olan kurtarma pod’ları diye geçen ufak gemiler. Bu manevra, oyuncuyu sorunsuz bir şekilde üçüncü şahıstan birinci şahıs savaş modlarına geçirir.

Navigator ve 8 Circuit Studios Başkanı James Mayo şunları söyledi “Star Citizen ve Dreadnought gibi oyunlar, inanılmaz gemi tasarımıyla alanın genişliğinde destansı bir atmosfer yaratmanın inanılmaz bir işini yaparken, Halo ve Destiny gibi bilim kurgu FPS oyunları, operatörün birinci şahıs nişancı oyunlarına benziyor. Bu iki türü bir oyunda birleştirmek eğlenceli olurdu, ancak bu oyunda savaş ve takım tabanlı rekabete odaklanın. Bir indie stüdyosu olarak, AAA ekiplerinin elde edebileceği ilham verici ölçek ve kapsamı araştırıyoruz. Project Genesis oynanışı daha kompakt. Ayrıca oyuncuların hızlı bir şekilde taktiksel havacılık ve FPS sızma saldırılarına katılmalarını sağlıyor.” dedi.

Ekip, iki ayda bir yeni temel özellikler ve düzeltmeler yapmayı vaat ediyor. Bununla birlikte, erken erişime katılan oyuncular her hafta yeni yapıların geldiğini görebilir. Takım, bu temponun sık sık iyileştirmelerle oyunu taze tuttuğunu düşünüyor. Ayrıca kısa zaman dilimlerinde topluluk geri bildirimlerini yineleme olanağı sağlayacaktır.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilir ve eğer isterseniz buradan oyunun Steam sayfasına gidebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol