Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

5.2

Kullanıcı

Profesyonel Espor Oyuncusu Sinatraa Valorant’a Geçiyor

Sinatraa Overwatchı bırakarak Valorant'a geçiş yaptı.

Beklenmedik bir şekilde dünya genelinde oldukça popüler bir profesyonel oyuncu olan Sinatraa, Valorant‘a geçiş yaparak Overwatch‘ı bıraktığını ve takım olarak Sentinel esports‘a geçiş yaptığını açıkladı.

Profesyonel Espor Oyuncusu Sinatraa Valoranta Geçiyor

Jay ‘Sinatraa’ Won, 2019’un Overwatch Dünya Kupası şampiyonu ve hüküm süren Overwatch Ligi MVP’si oldu, bu yüzden kesinlikle Overwatch dünyasında tanınan bir oyuncu. Mart ayının sonunda Los Angeles Valiant‘a karşı son maçını oynayarak, rekabetçi Overwatch Ligi kariyerinin tamamı için San Francisco Shock ile el sıkışmıştı.

Sinatraa ayrılık haberini tweetlemesinin ardından San Francisco Shock takımı’da durumu haber verdi ve  Valorant için yeni evi oldu. Sentinellerin, e-spor liglerinin çoğu için oldukça saygın bir listesi var. Sentinels’in Valorant koçları Shahzeb ‘ShahZaM’ Khan ve Hunter ‘SicK’ Mims olarak onaylandı.

Sinatraa bile uzun bir açıklama yaptı, “Oyun artık bir kısır döngüye girdiği için heyecanımı ve merakımı kaybettim, ancak bu kararı alırken uykusuz ve stresli geceler geçirdim” dedi.

Overwatch Ligi temsilcisi ESPN’den haberi doğruladı, “Sinatraa’nın topluluğa getirdiği harika oyun ve kişiliği takdir ediyoruz, onu özleyeceğiz ve ayrıca gelecek için en iyisini diliyoruz.” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol