Prison Architect’in Psych Ward: Warden’s Edition Genişlemesi 21 Kasım’da Yayınlanacak!

Prison Architect yeni genişlemesine 21 Kasım'da kavuşacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2015 yılından bu yana konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından oynanmaya devam edilen Prison Architect önümüzdeki günlerde yeni bir genişlemesini oyunculara sunacak. Yeni genişleme Steam’de göründü.

Simülasyon ve strateji oyunu olarak 4 yıldır oynanmaya devam eden Prison Architect bilgisayar platformunda ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. 50.00 TL olarak satışlarına devam eden yapım yeni bir genişleme paketi almaya hazırlanıyor. Psikiyatri koğuşu ile tanışacağımız oyunda akıl sağlığı yerinde olmayan mahkumlar ile tanışacak, ne yapacağı belli olmayan bu mahkumlara karşı en harika olanaklara sahip bir hapishane yapacağız.

Özel bakıma muhtaç olan mahkumlar için özel bir hapishane yaratacağımız oyunda her türlü imkân ve özellikler yer alacak. Çeşitli görevlerin de yer aldığı yapım yeni genişlemesi ile oyunculara daha geniş bir içerik sunacak.

Psych Ward: Warden’s Edition adında sergilenen yeni genişleme paketi oyun içerisine yeni özellikler, yen görevler ve daha fazlasını getirecek. Yeni genişleme paketi 21 Kasım itibari ile hem konsol hem de bilgisayar platformunda piyasaya sürülecek.

Genişleme paketi 21 Kasım’da satın alınabilir olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol