Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Ne Zaman Geliyor?

Geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Prince of Persia: The Sands of Time Remake için yeni detaylar ortaya çıktı.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği ve uzun süredir beklenen yeniden yapım sürümleri arasında bulunan Prince of Persia: The Sands of Time Remake için yeni detaylar ortaya çıktı. Geçtiğimiz gün yapılan Ubisoft Forward etkinliği kapsamında remake sürümünün 2026 yılı içerisinde piyasaya sürüleceği ve tam prodüksiyon aşamasına geçildiği aktarıldı.

Ubisoft Montreal stüdyosunun önderliğinde geliştirilen bu projeye Ubisoft Toronto, Ubisoft Bükreş, Ubisoft Paris, Ubisoft Pune ve E-Studio destek veriyor. Oyun artık Prince of Persia: The Sands of Time remake yerine Prince of Persia: The Sands of Time olarak adlandırılıyor. Dolayısıyla yeniden yapım sürümünün bu isme sahip olacağına doğrulayabiliyoruz.

The Sands of Time Remake’e Yeniden Başlanıldı

The Sands of Time Remake geçtiğimiz senelerde resmi olarak duyurulmuştu ancak daha sonrasında ses çıkmadı. Ortaya çıkan ve yayınlanan tanıtım fragmanı ile beraber eleştirilerin bir hayli odağı haline geldi. Oyuncular genel anlamda bu video içeriğinden hoşlanmadı ve yeniden yapım sürümünden beklentiler bir hayli düştü. Ancak şimdi bu sürümün yeniden başlatıldığını ve projenin tekrar bir reboot atıldığını aktarabiliyoruz.

prince of persia the sands of ti

Yeniden yapım sürümü içerisinde ana karakterimiz Prens ile beraber büyük bir maceraya adım atmaya hazırlanabiliyoruz. Sıfırdan ve yeniden inşa edilmiş maceraya geçiş yapabileceğimiz yapım ön yapım aşamasını başarıyla tamamladı ve şu anda yukarıda bahsettiğimiz gibi tam geliştirme sürecine girmiş durumda.

Son olarak, Ubisoft etkinliği kapsamında yeni bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Ancak bu video içeriği oldukça kısa bir şekilde karşımıza çıkıyor ve bu sürümden neler bekleyeceğimize dair herhangi bir detayın olmadığını aktarabiliyoruz. Diğer taraftan oyunun hangi platformlara çıkış yapacağı şu an için bilinmiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.