Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prince of Persia: The Lost Crown İçin Yeni Oynanış Videosu

Dikkat çekici platform ve aksiyon unsurları ile beraber karşımıza çıkmaya hazırlanan oyun için 5 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.

Ubisoft tarafından oyunculara sunulacak olan platform temelli yandan görünümlü aksiyon macera oyunu Prince of Persia: The Lost Crown için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Oyunun oynanışına genel bir bakış sunan bu içerik bizlere 5 dakikalık bir deneyim sunuyor ve oyunda neler olup bittiği hakkında bilgi veriyor. Videoda karakterimizin animasyonları, tarzı, bölgelerin özellikleri, hikayeden kesitler ve daha fazlası yer alıyor.

İran dünyasında geçecek olan bu yapımda geliştirici ekibin belirttiğine göre heyecan verici bir aksiyon macera ve platform deneyimi bizlere aktarılmak isteniyor. Oyunda zamanın ve mekanın sınırlarının bizim kontrolümüzde olduğu bir yapı bizlere sunuluyor ve bununla beraber olağanüstü yapılarla karşılaşabiliyoruz. Dövüş ve platform becerilerimizi burada üst düzeye çıkarabileceğimiz bir yapıyla beraber aynı zamanda Kaf Dağı‘nda kendimize bulabiliyor ve etrafı dilediğimiz şekilde keşfedebiliyoruz.

Yeni Prince of Persia Oyunu 18 Ocak’ta Geliyor

prince of persia the lost crown

Prince of Persia serisinin bir yan oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanan bu yapımda Ubisoft tarafından belirtilene göre tüm platformlarda oyunu 60 FPS ile oynayabilir ve böylece oyunu akıcı bir şekilde deneyimleyebiliriz. Bunun yanı sıra oyun içerisinde yüksek kaliteli grafiklerin, sürükleyici sinematiklerin ve sanat tarzının bizlere aktarılacağı belirtiliyor.

Zorlu platform unsurlarının yer aldığı bu yapımda karakterimizin becerilerinden ve zaman yeteneğinden faydalanabiliyoruz. Beklenen oyunlar arasında yer alan Prince of Persia: The Lost Crown, 18 Ocak 2024‘te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve (Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden) Luna için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Oyunun demosunun ise 11 Ocak‘ta yayınlanması bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.