Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prince of Persia Remake Yine Ertelendi!

Prince of Persia: Sands of Time Remake'in tekrardan ertelendiği söylentileri doğru çıktı. Oyun, süresiz olarak ertelendi.

Ubisoft’un geliştirdiği Prince of Persia Remake gerçekten sorunlu bir geliştirme süreci yaşadı. Ubisoft’un oyunun gelişimini yeni bir stüdyoya verdiğini doğrulaması daha yeni yaşanırken ve oyun zaten çokça kez ertelenmişken, bu erteleme haberlerine bir yenisi daha eklendi. Ubisoft, Prince of Persia: The Sands of Time’ın süresiz olarak ertelendiğini doğruladı.

GameStop’un Prince of Persia Remake’ı veritabanından kaldırdığını belirten bir söylenti ile erteleme haberi gündeme geldi. Oyun daha önce Ubisoft’un son mali yılında 2023’e ertelenmişti ve bu sürüm penceresi altında GameStop‘un veritabanında kalmıştı. Ürünün kaldırılması, Ubisoft’un proje için planlarını değiştirdiğini gösterdi. Söylenti henüz doğrulanmamıştı, bu yüzden oyunun durumunun ne olduğu belli değildi.

Prince of Persia Remake’in Akıbeti Belirsiz

Prince of Persia Remake

IGN, Ubisoft’a ulaşmayı başardı ve konuyla ilgili resmi bir açıklama aldı. Ubisoft’a göre Prince of Persia: The Sands of Time Remake, ilk olarak Mayıs ayı başlarında duyurulduğu üzere Ubisoft Montreal’de geliştirilme aşamasında. Şirket, 2023 hedefini korumak yerine oyunu tamamen listeden kaldırmaya karar verdi. Ubisoft, ön sipariş verenlerden perakendecilerinden para iadesi istemelerini veya oyun ilerledikçe oyunun gelişimi hakkında resmi bir güncelleme beklemelerini istedi.

Uzun lafın kısası, Prince of Persia Remake süresiz olarak ertelendi. Bu hem iyi hem de kötü haber diyebiliriz. İyi haber şu ki, Ubisoft projeye herkesin kalite beklentilerini karşılaması için gereken zamanı verecek. Kötü haber şu ki, yıllarca süren gelişime rağmen oyunun daha gidecek çok yolu olduğu da önemli bir gerçek. Bakalım bu sıkıntılı geliştirme süreci ne zaman sona erecek?

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.