Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Video İzleme Partisi Samsung Smart TV’lere Geldi

Sevdiklerinizle beraber farklı cihazlardan aynı anda video izleyebileceğiniz izleme partisi, Amazon Prime Video'ya geldi. Özellik şu an yalnızca Amerika'da ancak yakın zamanda globale yayılabilir.

Amazon, Prime Video’nun izleme partisi özelliğini Samsung’un akıllı TV’leri de dahil olmak üzere birçok platforma getirmeyi planlıyor. Birden fazla kişinin aynı anda video izlemesine olanak sağlayan Prime Video izleme partisi, COVID-19 salgını sırasında popüler hale geldi. İnsanların yüz yüze vakit geçiremediği bu günlerde, sevdikleriyle eş zamanlı video geçirmeleri oldukça eğlenceli bir alternatif oldu.

Ancak bu özellik, bilgisayar ve telefon ile sınırlıydı. Artık izleme partisi özelliği, çeşitli markaların akıllı TV’lerine, Roku cihazlarına ve oyun konsollarına gelecek şekilde güncelleniyor. Samsung dışında uyumlu bir akıllı TV’niz varsa, artık yeni özelliği arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu özelliğin, video izlerken sohbet etmenizi sağladığını da belirtelim.

Prime Video İzleme Partisi Konsollara Gelecek

Prime Video İzleme Partisi

Ancak Amazon Prime‘ın bu etkinlik için ufak bir şartı var. Sizlerin de tahmin ettiği üzere, özelliği birlikte kullanacak tüm kişilerin ayrı ayrı hesap oluşturması gerekiyor. Daha sonra keyifli vakit geçirmek için, videoların içerisinde yer alan parti simgesine tıklamanız yeterli oluyor. Bu simgeye tıkladığınızda başkalarıyla paylaşabileceğiniz bir bağlantıya sahip oluyorsunuz.

Böylelikle Prime Video aboneliği olan herkes bağlantıya tıklar tıklamaz videoyu sizinle birlikte izlemeye başlayabiliyor. Bu özellik şu an yalnızca ABD’de kullanılabiliyor. Ayrıca bağlantıya girebilecek kişi sayısı 100 izleyici ile sınırlı. Bu nedenle, başka bir ülkedeyseniz Prime Video’nun izleme partisi özelliğini kullanamazsınız.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.