Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Game of Thrones Yıldızının Yeni Dizisi Çok Ses Getirecek!

Game of Thrones dizisi ile tanınan İngiliz aktris Emilia Clarke, Prime Video'da yayımlanacak olan çizgi roman uyarlaması Criminal'da başrolü üstlenecek.

HBO imzalı Game of Thrones dizisindeki Daenerys Targaryen rolüyle tanınan Emilia Clarke, oldukça iddialı bir projeyle daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Variety‘nin haberine göre İngiliz aktris, Ed Brubaker ve Sean Phillips tarafından kaleme alınan çizgi roman serisi Criminal‘ın Prime Video uyarlamasında başrol oynamaya hazırlanıyor.

İlk olarak Marvel Comics’in tarafından ve daha sonra Image Comics tarafından yayınlamlanan Crimimal, suç türünün klişeleri üzerine sert ve gerçekçi bir çizgi roman serisi olarak biliniyor. Clarke, “zekası kadar silahı da hızlı kullanan, kurnaz ve cesur bir silahlı soyguncu” olarak tanımlanan Mallory rolünde karşımıza çıkacak.

Emilia Clarke, Criminal Uyarlamasında Yer Alacak

criminal prime video

Mallory, “kanunun yanlış tarafında yaşayan ve kendisini ve tüm ekibini tehlike bölgesine sokacak sırlar saklayan, uçlarda bir kadın” olarak tanımlanıyor. Dizide Clarke’ın yanı sıra Charlie Hunnam (Sons of Anarchy), Richard Jenkins (Six Feet Under), Gus Halper (Fear the Walking Dead) ve Adria Arjona (Hit Man) gibi isimler de yer alıyor.

Halper, Clarke’ın karakteri Mallory’nin sevgilisi Ricky Lawless’ı canlandıracak ve ikili tehlikeli bir soygun ekibinin temelini oluşturacak. Prime Video’nun Criminal uyarlaması, suç hikayelerinin iç içe geçtiği bir evren olacak. Captain Marvel’ın yönetmeni Ryan Fleck ve Anna Boden, şu anda çıkış tarihi belli olmayan dizinin ilk dört bölümünü yönetmek üzere projede yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.