Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming League of Legends Kapsülü Veriyor: Nasıl Alınır?

Amazon Prime Gaming, Worlds 2022 heyecanını daha da körüklemek için League of Legends oyuncularına kaçırılmayacak ödüller veriyor. İşte bu ayın LoL kapsülü ve almak için yapmanız gerekenler.

750 TL değerindeki Prime Gaming ekim oyunlarının erişime açılmasıyla birlikte platformdaki oyun içi içerikler de yenilendi. Bildiğiniz gibi Amazon Prime üyeleri, her ay yalnızca bedava oyunlar almakla kalmıyor, aynı zamanda League of Legends, FIFA 22, Valorant ve daha fazlasında çeşitli ödüller kazanıyorlar. Biz de elimizden geldiğince bunları takip ediyor ve öne çıkanları sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz.

Amazon Prime Gaming League of Legends kapsülünde bu ay göz kamaştırıcı öğeler bulunuyor. Sınırlı bir süreliğine geçerli olan bu ödül paketi, RP, İhtişamlı Öz, dış görünüşler ve daha fazlasını içeriyor. Prime üyelerine özel olan içerikler yalnızca bir sefer alınabiliyor. Yani bir kapsülün kilidini açtığınızda ve ödülleri hesabınıza yüklediğinizde tekrardan aynı işlemi gerçekleştirme şansınız yok.

Ekim Ayının LoL Amazon Prime Ödülleri

Prime Gaming League of Legends

Peki, ekim ayının LoL Amazon Prime ödüllerine neler dahil? 27 Ekim’e kadar geçerli olan kapsülün içeriği şöyle:

 • 350 RP
 • 5 İhtişamlı Öz
 • 1350 RP Kalıcı Dış Görünüş
 • 200 Turuncu Esans
 • Şampiyon Parçaları (5)
 • 1. Seri Ebediler Parçaları (2)
 • 30 Günlük XP Takviyesi

Prime Gaming League of Legends Ödülleri Nasıl Alınır?

 LoL Amazon Prime Ödülleri

Öncelikle bu fırsattan yararlanabilmek için aktif bir Amazon Prime üyeliğine ihtiyacınız var. Eğer yoksa, 30 günlük ücretsiz denemeden yararlanabilirsiniz. Halihazırda üyeyseniz, bu sayfadan oturum açın ve açık olan Amazon Prime LoL kapsülüne tıklayın. Oyun hesabınız bağlı değilse, Riot Games yayımcısına gidin yazısına basın.

Amazon ve Oyun hesaplarınızı bağlamak için Riot Games sayfasına yönlendirileceksiniz. Bağlama işlemi tamamlandıktan sonra talep etmek için tekrar Prime Gaming’e yönlendirileceksiniz. Son olarak Talep Et butonuna tıklayın. Ödüllerinizi aldıktan sonra League of Legends‘a giriş yapın. Ücretsiz Prime Gaming Kapsülü’nüz ganimet sayfasında açılmayı bekliyor olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

 1. anıl

  ekim ayının kapsülü geldi mi ? bende mevcut değil hala

  0
  0
  Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.