Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prey’den Özel Güçlerin Ve Silahların Anlatıldığı Video Paylaşıldı

5 Mayıs'ta çıkması planlanan oyundan silahların ve özel güçlerin anlatıldığı bir video paylaşıldı.

Prey grafikleri ve sıra dışı hikayesiyle, her yeni paylaşımda beklentileri daha yükseğe çekmeyi başarıyor. Şimdi de oyunda kullanabileceğiniz özel güçlerin ve silahların anlatıldığı bir video paylaşıldı. Bir acayip yaratıklarla ve o yaratıklar tarafından ele geçirilmiş öteki her şeyle mücadele edeceğiniz oyunda özel güçleriniz de olacak. İnsanlığı ya da kendinizi kurtarmak sizin elinizde.

prey silah fragman

Oyunun yayıncılığını üstlenen Bethesda tarafından paylaşılan videoda göreceğiniz üzere çok çeşitli bir silah envanteri bulunuyor. Ayrıca neredeyse tehlikeden başka hiçbir şeyin olmadığı mekanları da görebiliyoruz. Oyunun yetişkin etiketiyle çıkacağı haberleri de gelmeye başladı. Fazlaca kan ve şiddet göreceğiz gibi duruyor.

Prey’in hikayesi oyuncu açısından çeşitli bilinmezliklerle başlıyor. İnsanlığı üstün bir seviyeye çıkarması planlanan bir deneyin çok ters gitmesi üzerine, bulunduğumuz üssün ve geri kalan her şeyin yaratıklar tarafından yavaş yavaş ele geçirildiğine tanık oluyoruz. Elbette bu makus kaderi değiştirmek de oynayacağımız karakter olan Morgan Yu’nun ellerine kalıyor.

Bethesda tarafından paylaşılan yaklaşık iki dakikalık tanıtım videosunu aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

YouTube video

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.