Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prey’den Oynanışı İçeren Bir Fragman Yayınlandı

Prey'in sessiz sakin süren geliştirme süreci yeni paylaşımlarla gün yüzüne çıkıyor.

Bethesda tarafından yayıncılığı üstlenilen olan birinci şahıs nişancı türündeki bilim-kurgu aksiyon temalı yapım Prey, 5 Mayıs 2017 tarihinden itibaren raflardaki yerini alacak. Oyun Arkane Studios tarafından CryEngine motoru kullanılarak geliştiriliyor. Geliştirme süreci sessiz sakin devam etmişti ve uzun bir süre elimizd eoyunun ismi ve afişi haricinde hiçbir veri olmamıştı. Ancak piyasaya çıkacağı tarih yaklaştıkça Prey hakkında bildiklerimiz de çoğalmaya başladı.

prey fragman

Prey’de nispeten doğrusal bir aksiyon akışı olacak. Oyunu ön plana çıkaran unsurlar daha ziyade görselliği ve heyecanı tetikleyen oynanış yapısı. Prey bir rol yapma oyunu değil ancak yine de iddialı bir hikayesi var. Kadın ya da erkek tercihinize bağlı olarak karakterinizin ismi değişmeyecek, bu hikayede isminiz Morgan Yu olacak.

Oyuna başladığınız ilk anda, hikaye konusunda büyük boşluklar bulunuyormuş gibi gelebilir. Neredesiniz, oraya nasıl geldiniz ve amacınız ne? Çevrenizdeki öteki karakterlerle etkileşime geçerek nasıl bir karmaşanın içinde olduğunuzu anlamanız ve sağ kalmanız gerekecek. Üstelik çok maharetli yaratıkların arasında! Çeşitli nesnelerin biçimine girebilen ve Morgan’a da zaman zaman etki eden yaratıklar bunlar. Sonunuzu da hazırlayabilirler, size süper güçler de verebilirler.Bu kısa tanıtımın ardından, içinde geliştirici ekip üyelerinin de bulunduğu fragmana aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz.

YouTube video

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.