Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prey 2 Reboot, Arkane Austin Stüdyosu Tarafından Geliştiriliyor Olabilir

En son çıkan söylentilere göre Prey 2 Reboot Arkane Studios'un Austin şubesinde yeniden geliştirilmeye başlandı.

En son çıkan söylentilere göre, Arkane Austin‘in yeni bir proje üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. Görünüşe göre Prey 2, Arkane Studios’ta devam eden bir yeniden başlatma şeklinde devam ediyor, ancak serinin orijinal ekibi olan Human Head Studios‘un işin içerisinde olup olmadığı ise bilinmiyor.

Prey 2 Reboot Arkane Austin Studyosu Tarafindan Gelistiriliyor Olabilir 1

Dishonored ve Deus Ex serisinin tasarımcısı Harvey Smith, İspanyol web sitesi Vandal ile yakın zamanda yaptığı röportajda, Arkane’nin Teksas merkezli stüdyosu Austin’in yeni bir oyun yaptığını doğruladı. Orijinal Prey geliştiricilerinin de dahil olduğu 2017 Prey’in (Prey 2) devamı olabilir.

Arkane Lyon stüdyosu ise Deathloop üzerinde çalışıyor. Harvey Smith, Vandal’a Texas stüdyosunda geliştirilmekte olan yepyeni bir projeye bağlı olduğunu teyit ederken, Arkane’nin Fransız şubesi Mayıs ayında PC’ye gelecek olan Deathloop’u geliştiriyor.

Harvey Smith yaptığı açıklamadaRaph, Austin stüdyosunda kaldı ve Prey üzerinde Ricardo Bare ve Susan Kath ve diğer kişiler ile birlikte çalıştı. Ben sana sonra Dishonored 2’nin bitmesi ile birlikte Austin’e geri döndüm. Deathloop’ta değilim, başka bir şeyin içerisindeyim, Dishonored ve Prey’i yapan adamlarla birlikte çalışıyorum.” açıklamasında bulundu.

Orijinal Prey ekibi Human Head Studios, 2019’da kapatıldı, ancak Bethesda tüm şirketin tüm üyelerine Roundhouse Studios‘a katılması için iş teklif etti. Ayrıca Microsoft şu anda Bethesda ve tüm yan kuruluşlarının sahibidir, bu yüzden işlerin nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.