Prehistoric Kingdom Çıkış Tarihi Açıklandı

Dinozorlarımız için tema parkı kurabileceğimiz Prehistoric Kingdom'ın çıkış tarihi açıklandı.

Crytivo, yaklaşmakta olan dinozor tema parkı oyunu Prehistoric Kingdom için Gamescom 2021 fragmanını yayınladı. Jurassic World Evolution’a benzer şekilde bu yapımda da oyuncular kendi dino parklarını inşa edebilecek.

Prehistoric Kingdom‘ın resmi açıklamasında belirtildiği gibi, oyuncular soyu tükenmiş hayvanlar için nihai hayvanat bahçesini inşa etmek, yönetmek ve büyütmek için sınırsız gücün kontrolünü ele alacak.

Prehistoric Kingdom

Prehistoric Kingdom, belirli bir miktar nakit ve tarih öncesi yaratıklar için kendi hayvanat bahçemizi kurabileceğimiz geniş bir alanla başlayacak. Bunların arasında çeşitli dinozor türleri ve ayrıca mamutlar veya kılıç dişli kaplanlar bulunacak. Her biri farklı koşullarda yaşamaya adapte olduğundan, ormanlar dikmek, yapay nehirler kazmak ve hatta çitler içinde tepeler oluşturmak zorundayız.

Mevcut canlı çeşitliliği bizim için artık yeterli olmadığında, genetik materyalleri araştırmak zorunda kalacağız. Genetik materyaller yalnızca tamamen yeni türler keşfetmemize izin vermeyecek, aynı zamanda bize halihazırda var olan türlerin görünümünü değiştirmek için daha fazla olanak sağlayacak.

Elbette tüm bunlar için paraya ihtiyacımız var, bu yüzden parkımızı ziyaret edenlerin memnuniyetini, içinde yaşayan canlıları önemsediğimiz kadar önemsemeliyiz. Ziyaretçiler sadece sunulan türlerin geniş yelpazesinden değil, aynı zamanda kapsamlı altyapıdan etkilenecek. Bu nedenle, çok sayıda tuvalet, restoran, hediyelik eşya dükkanı veya kafe olmadan kesinlikle hızlı bir şekilde başarısız olacağız.

Prehistoric Kingdom Çıkış Tarihi

Oyuncular, çeşitli tarih öncesi vahşi yaşam türlerini üretebilecek. Dahası, dünyanın her yerinden genetik materyali keşfederek, görülmemiş düzeyde kişiselleştirme ve seçim yaparak yeni yaratıklar ve genetik deriler bulabilecek.

Ayrıca Crytivo, oyunun Kapalı Beta aşamasını 6 Aralık‘ta başlatacak. Prehistorik Kingdom, Nisan 2022‘de Steam Erken Erişim’e çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol