Praetorians – HD Remaster 24 Ocak’ta Lansmana Çıkacak!

Praetorians - HD Remaster'ın çıkışı için geri sayım başladı.

Tropico, Shadows: Awakening, Railway Empire, Dungeon gibi oyunların yayıncısı olan Kalypso Media Digital 2020’ye yönelik ilk oyunlarında bir tanesi olan Praetorians – HD Remaster’ı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Torus Games ve Pyro Studios iş birliği ile geliştirilen Praetorians – HD Remaster 24 Ocak 2020’de piyasaya sürülecek. Aylardır Steam üzerinde sergilenen oyun tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere birbirinden farklı modlar eşliğinde oynanabilecek. 20 farklı hikâye misyonuna sahip olan yapım retro tarzındaki oynanışı ile hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularının beğenisini kazanacak.

Oyunun Steam sayfasında yer alan bilgilere göre yapım 24 Ocak 2020’de Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformuna çıkış yapacakmış. Taktiklerin ve stratejik hamelelerin hayati önem taşıdığı yapım da çok oyunculu bir yapı yer alacak. Oyuncular gerçek zamanlı olarak gerçek oyunculara karşı stratejik savaşlar yapacak, ürettikleri ve geliştirdikleri askerler ile düşman alanlarını işgal edecekler.

Remaster sürüm olarak karşımıza çıkacak olan oyunda ilk oyuna göre yenilenmiş kontroller, yenilenmiş kullanıcı arayüzü, yüksek çözünürlüklü strateji dünyası, Mısır, İtalya ve Galya gibi 20’den fazla hikâye misyonu yer alacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or higher
  • İşlemci: Intel Core i3-3220 (Dual-core with at least 3,3 Ghz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2GB dedicated VRam, e.g. Nvidia GeForce GT640
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol