Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PowerWash Simulator İçin Ücretsiz Tomb Raider DLC Duyuruldu

Yeni PowerWash Simulator ek paketi, Ocak ayının sonunda Square Enix'in Lara Croft macera oyunlarıyla bir işbirliği yaparak Tomb Raider içerikleri ekleyecek.

Final Fantasy ve Dragon Quest gibi oyunların yanı sıra PowerWash Simulator yayıncısı olan Square Enix, yine yayıncılığını üstlendiği Lara Croft aksiyon-macera oyunlarına dayalı bir mini kampanyaya beş yeni seviye ekleyen bir ücretsiz ek paket duyurdu. Ücretsiz güncelleme, ikonik Croft Malikanesi’ni ve Lara Croft araçlarını temizlemenizi içerecek.

Geliştirici FuturLab, güncellemenin tüm PowerWash Simulator sahipleri için ücretsiz olacağı açıklandı. Güncelleme, diğer değişiklikleri ve ince ayarları da içerecek bir yama ile birlikte otomatik olarak oyuna eklenecek. Güncelleme yayınlandığında, ek paketi ana menünün Özel Ürünler bölümünde bulabilirsiniz. Güncelleme aynı zamanda oyuncular için Araştırma Sürümü ödüllerini de içerecek.

PowerWash Simulator Game Pass’te Ücretsiz

PowerWash Simulator İçin Ücretsiz Tomb Raider DLC Duyuruldu

Pek çok insan gibi ben de kendimi her türden yer ve araçtan yedi ton pislik püskürtmenin yatıştırıcı hissine kapılmış halde buldum, bu yüzden video oyunu tarihinin en ikonik evlerinden birini ziyaret edip bir kez daha iyi vakit geçireceğim için heyecanlıyım. Bu oyunu oynamadan önce, elimizde bir hortum ve birkaç temizlik malzemesi ile dip köşe temizlik yapmanın bu kadar eğlenceli olacağını söyleseler, inanmazdım.

PowerWash Simulator Tomb Raider güncellemesi 31 Ocak TSİ 20.00’da yayınlanacak. Lara Croft’un pisliğini temizlerken sizi nelerin beklediğine daha yakından bakabileceğiniz tanıtım fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Bu arada, oyunun Steam fiyatı 200 TL ancak Game Pass’te ücretsiz olduğunu da belirtelim. Temizlik yapmak ilginizi çekmiyorsa, PC’deki en iyi simülasyon oyunlarına göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.