Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Post Scriptum, Squad 44 Olarak Yeniden Doğdu!

Post Scriptum, Squad 44 ismiyle yeniden hayata döndü. İkinci Dünya Savaşı temalı FPS oyunu, düzenli güncelleme almaya devam edecek.

Beş yılı aşkın bir sürenin ardından Post Scriptum, ismini Squad 44 olarak değiştirdi. Ayrıca oyunun yeni geliştiricileri, bu olayı kutlamak için özel bir fragman da yayınladı. Duyuru, oyuncular tarafından olumlu bir şekilde karşılandı. Ölüme terk edilen oyunun yeniden hayata dönüşüne sevinen oyuncular, fragmanın altına olumlu yorumlar doldurdu.

Kasım ayına gelindiğinde, orijinal geliştiricideki mali sıkıntılar nedeniyle Post Scriptum’un geleceği belirsizdi. Periscope Games, geçen yılki yılbaşı tatilinin ardından beklenmedik bir şekilde tüm personelini fiilen işten çıkardı ve stüdyoyu adeta kapattı. Neyse ki geçen ay projenin haklarının Offworld Industries (oyunun yayıncısı) tarafından satın alındığını ve bunun velayetini Mercury Arts’a devrettiğini öğrendik.

Squad 44 İlk Güncellemesini Aldı

Squad 44

Tabii ki, oyunun başlığının değişmesi ufak bir detay ancak bu bile tek başına projenin hayranlarını memnun etti. Mercury Arts, v0.1.0.227771 güncellemesini ve bununla birlikte Yunan ve Avustralyalı askerleri ve 8 silahı içeren yeni bir savaş haritasını (Rethymno Savaşı) yayınladı. Yama aynı zamanda bir takım iyileştirmeler de içeriyor (optimizasyon dahil) ancak bunların sayısı çok fazla değil.

Yine de Post Scriptum‘un yeni bir isimle geri dönüşü, Aralık 2021’den bu yana en fazla kişinin oyuna girmesini sağlamak için yeterliydi. Kuşkusuz, 1.450 oyuncuyla aynı anda oynayan kullanıcıların rekoru pek de muhteşem bir başarı olarak kabul edilemez ancak bu yine de son altı ayın sonuçlarının üç katından fazla. Oyuncular, geliştiricinin açıkladığı gibi Squad 44’ün bir isim değişikliği ve tek bir güncellemeyle bitmeyeceğini umuyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.