Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Popüler Anime Uygulaması Crunchyroll Netflix’e Özendi!

Crunchyroll oyunları popüler hizmet Netflix'e özeniyor. Kullanıcılar ücretsiz bir mobil oyun kütüphanesine erişebiliyor.

Dev şirketlerden biri olan Netflix, kullanıcıları memnun etmek için yeni mobil oyun deneyimleri sunmaya devam ederken diğer taraftan anime içerikleriyle ön plana çıkan Crunchyroll platformu bu yolu takip etmeye başladı. Bugünden itibaren Mega Fan (ayda 9,99 dolar) ve Ultimate Fan (ayda 14,99 dolar) abonelik seçenekleri Crunchyroll Game Vault aracılığıyla mevcut durumda.

Mobil cihazlarda ücretsiz oyunlara erişebileceğiniz Crunchyroll platformu dahilinde şu an için sadece beş oyun bulunuyor. Bu oyunlar şu anda Android’de (kademeli olarak kullanıma sunulacak) yer alırken yayınlanan basın bülteninde iOS cihazlara yakında geleceği belirtiliyor. Oyunlar, tahmin edebileceğiniz gibi anime ve animeden esinlenen eğlence içeriklerini bünyesinde barındırıyor. Bu oyunlar reklamsız ve uygulama içi satın alım sistemi olmadan oynanabilir durumda.

Crunchyroll Mobil Oyunlara Merhaba Diyor

Anime, film ve televizyon dizilerinin dağıtımı ve lisanslanmasına odaklanan eğlence şirketi Crunchyroll, Netflix’in izinden gidiyor. 200’den fazla ülke ve bölgede mevcut olacak bu seçenek sayesinde yakında daha fazla oyunun kullanıcılara sunulması bekleniyor. Şu anda hizmet dahilinde Behind the Frame: The Finest Scenery, Captain Velvet Meteor: The Jump+ Dimensions, inbento, River City Girls ve Wolfstride oyunları yer alıyor.

Crunchyroll oyun

Hiç şüphe yok ki bu yeni girişim Crunchyroll’un anime meraklısı hayranlarını kendine çekmeye yönelik olarak karşımıza çıkıyor. Bu stratejinin bir parçası olarak yer bulan hizmet ile aynı zamanda oyun geliştiricileri kendi projelerini yayınlama fırsatı bulabiliyor. Son olarak Crunchyroll’dan Terry Li bu hizmetin “daha çok anime severlere hitap ettiğini ve geniş bir kütüphanenin sunulacağını” aktarıyor.

Yeni hizmet için yayınlanan fragman

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.