Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Poppy Playtime’ın Ücretsiz Çok Oyunculu Oyunu Duyuruldu!

Project: Playtime isimli, oynaması ücretsiz bir co-op Poppy Playtime devam oyunu, oyuncuların bir grup olarak Playtime Co.'nun karanlık derinliklerini keşfetmesine izin verecek.

Poppy Playtime’ın oynaması ücretsiz bir devam oyunu olan Project: Playtime, geliştirici MOB Games tarafından duyuruldu. Bağımsız hayatta kalma korku serisi, oyuncuların ikonik Huggy Wuggy gibi korkunç ve kana susamış oyuncak canavarlar tarafından takip edilirken terk edilmiş Playtime Co. oyuncak fabrikasına bırakıyordu.

MOB Games kısa süre önce Poppy Playtime Chapter 3’ü tanıtırken, seri bir sonraki oyunuyla tamamen keşfedilmemiş bölgelere girmenize izin verecek. Twitter aracılığıyla MOB Games, Cadılar Bayramı’nı kutlamak için Project: Playtime adlı ücretsiz bir korku deneyimini ortaya çıkardı. Bu Aralık ayında piyasaya sürülecek olan oynaması ücretsiz oyun, oyuncuların Playtime Co. fabrikasını birlikte keşfetmelerine izin verecek.

Poppy Playtime’ın Co-Op Versiyonu: Project Playtime

Poppy Playtime

Project: Playtime muhtemelen ana Poppy Playtime serisinin bir devamı olarak hizmet edecek ve tek oyunculu devam oyunu Chapter 3 gelecekte bir noktada yine de piyasaya sürülecek. Serinin üçüncü oyunu hakkında çok az şey biliniyor olsa da, MOB Games daha önce Chapter 3’ü tahmin edilebileceği gibi şifreli bir tanıtım fragmanında göstermişti.

Chapter 2’nin sonu, oyuncuların üçüncü girişte fabrikanın Playcare yetimhanesine gireceğini ima etti ve Chapter 3 fragmanı bu yerdeki karanlık bir hikayeye odaklanmıştı. Kısa videoda göze çarpan bir şekilde bir gaz maskesi gösteriliyordu ve bu da Playcare programının yetimhanenin talihsiz genç sakinleri için felaketle sonuçlanmış olabileceğini düşündürüyordu.

Pek çok hayran MOB Games’in Poppy Playtime Chapter 3 için resmi bir çıkış tarihi açıklamasını bekliyordu, bu nedenle co-op korku oyunu Project: Playtime sürpriz oldu. Çok oyunculu korku deneyimleri son zamanlarda oyun endüstrisinde bir trend haline geldi, bu nedenle Poppy Playtime’ın çevrimiçi bir sürümünün nasıl görünebileceğini ve nasıl oynanabileceğini hayal etmek zor değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.